MenStream.pl Forum Rozrywka Gry Jakie gry na PS3-wasze opinie
FORUM
Gry

Jakie gry na PS3-wasze opinie

• Tadeusz49 23.12.13, 12:58:45

Tadeusz49

Niedawno w końcu kupiłem sobie PS3, odkąd wprowadzono na rynek PS4, cena poprzedniczki strasznie spadła... czy możecie mi polecić jakąś dobrą grę na PS3?
  • Błatniak 23.12.13, 13:31:42

Błatniak

Każdy Ci powie że najlepszymi grami na PS3 są gry ze stajni Nughty Dog, między innymi The Last of Us, albo Uncharted... moim zdaniem to sa najlepsze gry w jakie grałem na PS3!!
  • gier jest ogrom pewnie do kupienia wiec to od ciebie zalezy na co sie zdecydujesz i jakiego wyboru dokonasz :) ja gram w sportowe i kupije na internecie
  • Ja niedawno zakończyłem grę Infoumas i musze powiedzieć że to według mnie przynajmniej najlepsza gra na PS3 zaraz za grami ze stajni Naughty Dog...
  • no zależy jaki klimat gier lubisz, ja do strzelanek jakoś niekoniecznie mam serce ale za to wyścigi uwielbiam i wszystkie gry z piłką nożną na fifa to podstawa, z synem też często gram, najlepiej sobie poprzeglądać co mają w dobrych sklepach internetowych żeby nie przepłacić (ja zamawiam zawsze w konsoleigry i najtaniej wychodzi) i poszukać czegoś pod swoje gusta
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu 8andg