MenStream.pl Forum Rozrywka Gry Jakie gry na konsolę?
FORUM
Gry

Jakie gry na konsolę?

• Sułtan21 13.11.13, 13:17:24

Sułtan21

Wiadomo że gry na konsole nie są zbyt tanie... dlatego warto się czasami poradzić osób na forum. Jakie gry na PS3 wybrać? Jaką grę możecie polecić? Będę wdzięczny za pomoc w wyborze.
  • Z grami na konsolę jest tak że w dniu premiery są strasznie drogie, ale po paru miesiącach szybko tanieją, teraz hity z tamtego roku możesz zakupić za piędziesiąt złotych!
  • Zbigniew W. 13.11.13, 15:03:08

Zbigniew W.

Ja polecam zakupić sobie Infoumes! Ale chyba lepiej zacząć od dwójki, jedynka też fajna , ale nie umywa się do drugiej części!! Fajne jest to że możemy albo niszczyć świat , albo go ratować!! :)
  • krisskross 14.11.13, 13:12:00

krisskross

wybeirz taka ktora bedize cie intersowac i w ktora bedizesz mogl pograc, nei sztuka kupic gre ktora nie bedize ci sie podobala i nie beidze miala grywalnosci wiec moim zdaniem jak masz inwestowac w gre to taka ktora bedize sprawiala ci przyjemnosc
  • ja na konsole staram sie kupowac najnowoczesniejsze premiery takie jak wlasnie np. gta V badz battelefield 4. nie sa to tanie gry ale grywalnosc i radosc z takiego grania jest ogromna! :)
  • poszukaj w internecie bo sa ogromne fora zrzeszające rożnych ludzi posiadajacych rozna wiedze dotycząca tego zastowoania gier wiec jak poszuksz to napewno uda ci sie znalesc i zlapac cos konretnego w tym temacie
  • 4.08.16, 23:10:01

~Berreell

dla mnie tam fifa wygrywa teraz się nawet szarpnąłem na edycję delux ale w http://konsoleigry.pl/ i tak mi drogo nie wyszło i teraz nie mogę się absolutnie oderwać, syna też wciągnąłem więc żona się trochę złości że na żywo moglibyśmy na dworze zagrać ale faktycznie wciąga szalenie
  • 21.02, 16:12:31

~BIIIIIIIIIIIIIIG

takie w których bedziesz fan z grania :D
    olej te reklamy i wejdz na portal Brand Sabbath jest tam ziomek co testuje różne gierki
  • Wszystko zależy od tego jaki rodzaj i gatunek gier lubisz, mogą być one typowo sportowe jak Fifa czy Pro Evolution Soccer lub zręcznościowe czy gry akcji jak CoD czy Battlefield.

Pozdrawiam Menua.pl
  • OlekxXxFryc 18.08, 09:33:51

OlekxXxFryc

Ja mam dwie ulubione gry: Fifa to oczywiste oraz UFC choć nie powiem czasem mnie ponosi podczas grania i mam ochotę rzucić padem przez balkon;)
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu efykb