MenStream.pl Forum Rozrywka Gry jakie gry bitewne??
FORUM
Gry

jakie gry bitewne??

• sluchajcie jakie gry bitewne lubicie? gracie wogole w takie jesli tak to jakie poelcacie? w ktore warto zagrac? pozdrawiam
  • Ja ogolnie jestem wierny Władcy Pierścieni. Poświęciłem figurkom i budowaniu makiety wiele uwagi no i oczywiście czasu, więc szkoda mi to tak po prostu porzucić:)
  • Polecam Rune Wars, Starcrafta i Warcrafta. Jeszcze jeden jest taki bitewniak Twilight empire
  • gracie :) ja jestem fanem gier z seri battlefield, od 1 do 3 wlacznie oraz online :) gram wlasnie w ostatnim czaie wlasnie w battlefield4free, za darmo przedewszystkim :) lubie tez call of duty
  • ja lubie mortal kombat i wszystkeigo rodzaju inne bitewne gry nawet takie online wiec jak grasz to mozemy sie spotkac wirtualnei i sprawdzic swoje umiejetnosci!
  • 31.10.16, 01:12:22

~parmichal

Pisząc "gry" masz na myśli gry komputerowe czy planszowe? Ja od dawna jestem wiernym fanem planszówek i takiej bezpośredniej interakcji, której nie da się odczuć siedząc przed kompem. Ostatnio kupilem sobie taką grę: sklep.tailorgames.pl/pl/p/Gra-planszowa-First-to-Fight/83 i jest super. Polskie wydawnictwa ogólnie rzecz biorąc robią dobre gry oparte na naszej historii. Fajna sprawa.
  • 21.02, 16:09:21

~Rolloo

na brand sabbath jest goś c co robi testy gierek ostatnio porównywał 3 czołogowe
    wejdź na www.brandsabbath.com na na pewno znjadziesz w zakłądne games
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu s94sf