MenStream.pl Forum Rozrywka Film Jaki film teraz warto obejrzeć?
FORUM
Film

Jaki film teraz warto obejrzeć?

• Czy mozecie mi jais fajny film który teraz można oglądnąć w kinie? Nie wiem na co zabrac moją dziewczynę... jaki film możecie mi polecić? Czy macie jakieś pomysły?
  • ja slyszalem ze warto ogladnac world war z ale czy jest fajny to ciezko powiedziec bo nie mialem okazji ogadlac go z racji tego ze bylem na wakacjach, ogolnei to malo ogladam teraz filmow, staram sie na bierzaco sledzic nowosci ale najnormlaniej w swiecei brakuje mi czasu na ogladanie i chodzenie do kina
  • Rastafarian 2.08.13, 13:56:30

Rastafarian

Ja ostatnio byłem na nowej kreskówce od Pixar, rzecz jasna mowa tutaj o "Potworny Uniwersytet", moim zdaniem jest to jedna z fajniejkszych bajek w tym roku....
  • Ja bylem wczoraj na Iluzji...wszyscy sie jarają ale szalu nie ma, naprawde zepsuty potencjal. zakonczenie tragiczne..
  • a ja nie bardzo wiem co w kinie teraz jest bo dawno nie chodzilem do kina wiec nawet nie wiem co teraz obecnie graja w kinach :) ale jak przegladniesz np flmweb albo jakies fora kinowe to napewno znajdziesz informacje na co warto isc do kina :)
  • stary_dziadek 6.08.13, 12:50:31

stary_dziadek

ja slyszalem ze smerfy 2 sa spoko ale ze strasznie nizszcza dziecinstwo i lepiej z dzieckaiami ktore znaja smerfy ze starych bajek nie isc na to do kina bo bedize to dla nich szokiem z niedowierzaniem
  • ej, a ktoś się wybiera na Sztanga i cash? bo widziałem zaiwastun i mam ochotę się przjeść jak będzie na wielkim ekranie. http://www.youtube.com/watch?v=Ix0ylCxRsps
  • only_cash 27.09.13, 13:20:08

only_cash

ja nastawiłem się już, że idę na Carrie, horror na podstawie ksiażki S.Kinga. Myślę, że będzie dobre kino, niemal zawsze ekranizacje jego książek to hity filmowe
  • Jego książki same w sobie są już hitami. Ja mam zasadę - najpierw czytam, lub słucham audiobook, potem oglądam:)
  • only_cash 30.09.13, 21:42:27

only_cash

Nie zawsze starcza chęci albo czasu, żeby taką zasadę wypełnić. Przynajmniej u mnie:)
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu HWcac