MenStream.pl Forum Rozrywka Film Ile kosztuje was kulutra
FORUM
Film

Ile kosztuje was kulutra

• Czsto słysze narzekania, że kultura legalna jest droga. Ja kupuję legalne płyty, te które naprawdę podziwiam, innych słucham na yt czy innych aplikacjach, kilka razy w roku książki, filmów nie oglądam raczej w sieci, a na dvd/vod, raz w miesiącu chodzę do kina. Pi razy oko - książki 200, dvd 100, muzyka 100, kino 300. Czy to dużo, czy jestem ja już mam inną percepcję wartości? Dzieciak teraz potrafią puscic 200 zł na drinki w jeden wieczór, a na kino nie mają?
  • 8.07.16, 22:17:10

~Robert 111

Sporo, ja ostatnio plyt nie kupuje , slucham w sieci,dvd czasem, najwiecej wydaje na ksiazki, ale mysle , ze w 100zl sie mieszcze. A kino to juz bardzo rzadko, bo jak policzycz bilety+ jakis popcorn dla 2 osob to troche wychodzi. Wiec twoje obliczenia, to dla mnie kosmos, ale kazdemu wedlug potrzeb
  • Dla mnie kultura to jeszcze opera i teatr a tu juz ceny biletów sa bardzo duże. wyjście do opery z zona to koszt ok 500zl. Wyjście do kina to koszt ok 100 zl bo bilety + cos do zjedzenia itp. Na wakacje Cinema przygotowała promocje, że jak zarejestruje sie bilet to można wygrać cenne nagrody. Wydaje mi sie, że wakacje są takim czasem, że ludzie mniej chodzą do kina więc fajnie, że zrobili promocje, żeby zachęcić do obejrzenia filmu w kinie.

• ~Raddekk napisał(a):

Dla mnie kultura to jeszcze opera i teatr a tu juz ceny biletów sa bardzo duże. wyjście do opery z zona to koszt ok 500zl. Wyjście do kina to koszt ok 100 zl bo bilety + cos do zjedzenia itp. Na wakacje Cinema przygotowała promocje, że jak zarejestruje sie bilet to można wygrać cenne nagrody. Wydaje mi sie, że wakacje są takim czasem, że ludzie mniej chodzą do kina więc fajnie, że zrobili promocje, żeby zachęcić do obejrzenia filmu w kinie.

Fakt, teatr i opera są drogie - ale to już kultura wyższa i powiedzmy szczerze, że mniejszy odsetek jest zainteresownay w ogole nimi niż kinem. Pomysl cinema świetny, teraz nie pójdę do jakiekolwiek kina, tlyko do nich, jak mozgę wygrać darmowe bilet do kina czy jeszcze coś lepszego.
  • 18.07.16, 20:27:00

~Robert 111

~Raddekk napisał(a):

Dla mnie kultura to jeszcze opera i teatr a tu juz ceny biletów sa bardzo duże. wyjście do opery z zona to koszt ok 500zl. Wyjście do kina to koszt ok 100 zl bo bilety + cos do zjedzenia itp. Na wakacje Cinema przygotowała promocje, że jak zarejestruje sie bilet to można wygrać cenne nagrody. Wydaje mi sie, że wakacje są takim czasem, że ludzie mniej chodzą do kina więc fajnie, że zrobili promocje, żeby zachęcić do obejrzenia filmu w kinie.

Ja tam w wakacje mam zawsze wiecej czasu czesciej chodze do kina:) Dzieki za cynk z ta loteria, wezme to pod uwage, jak bede sie wybieral do kina.
  • ja chodzę do kina właśnie w wakacje bo rano nie trzeba wstawać do szkoły :) Byłem w Cinema na dniu Niepodległości i wygrałem kolejny bilet :) A co do kosztów to człowiek chciałby iść do teatru ale ceny biletów są bardzo wysokie :(
  • Ja do kultury zaliczam jeszcze chodzenie do restauracji :) więc z kinem i wyjściem na kolacje to trzeba liczyć sporą sumę :/ Ostatnio tez byłem z żona na Dniu Niepodległości (byliśmy bardzo rozczarowani) ale byliśmy w Cinema i wygraliśmy bilety 1+1 więc mamy az 4 bilety więc 2 wyjścia do kina za darmo :) więc super sprawa :)
  • 31.07.16, 23:24:16

~Robert 111

Ja bylem teraz na Iluzji 2- slaby film, ale udalo mi sie w tej loterii wygrac blender, wiec zona zadowolona:)
  • 16.08.16, 22:09:25

~Rexar911

~Malwinn napisał(a):

Ja do kultury zaliczam jeszcze chodzenie do restauracji :) więc z kinem i wyjściem na kolacje to trzeba liczyć sporą sumę :/ Ostatnio tez byłem z żona na Dniu Niepodległości (byliśmy bardzo rozczarowani) ale byliśmy w Cinema i wygraliśmy bilety 1+1 więc mamy az 4 bilety więc 2 wyjścia do kina za darmo :) więc super sprawa :)

No włąsnie, promocje są fajne. Restauracje też można ogarnąć przez zakupy grupowe typu mydeal, my co jakis czas zaglądamy i można fajne miejsca poznać.
  • Ja uważam, że pomysl z loteria cinema city to byl strzal w dziesiatke! Bylem na tylu seansach przez te dwa miesiace, niz przez caly rok poprzedni! :D Mam nadzieje, ze za rok tez bedzie w wakacje!
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj drugi znak kodu 7HPfg