MenStream.pl Forum Rozrywka Ludzie gdzie zabrać kobietę na wakacje
FORUM
Ludzie

gdzie zabrać kobietę na wakacje

• organizujemy sobie z narzeczoną wakacje - taką podróż przedślubną. ze względu na różne obowiazki nie możemy jechać nigdzie za granicę i dlatego zastanawiamy się wspólnie gdzie udzerzyć - góry czy morze? a może jeszcze jakiś inny region?
  • morze! w górach tyle ludzi teraz jest że ciężko się przecisnąć, a im cieplej trym gorzej będzie. a nad morzez zawsze ładnie i chociaż zimniej niż nad Śródziemnomorskim to uważam że warto tam jechać. zarezerwujcie sobie dobry hotel , coś w stylu Lubicza http://www.hotel-lubicz.pl/ jest elegancko, wytwornie , cena zupełnie odpowiednia dla takiego standardu. a na pewno spędzicie miłe chwile w takim miejscu. my na razie czekamy na dogodny termin bo sami planujemy dłuższe wakacje i niewykluczone że właśnie tam wylądujemy :)
  • polecam morze, w Gdańsku jest mnóstwo romantycznych hoteli;)
  • marek_pio 15.04.15, 15:30:02

marek_pio

Wenecja, to dopiero wyjazd ;)
  • 6.10.15, 13:47:30

~mazimazi

ja ostatnio zorganizowałem wypad do stolicy na weekend i zostaliśmy w hotelu Rialto i moja dziewczyna była zachwycona. Nic dziwnego bo pięć gwiazdek chyba na każdym jednak robi wrażenie. Wybraliśmy pakiet weekendowy z kolacją, do tego mogliśmy korzystać z sauny, śniadanie- po prostu full wypas. do tego w stolicy też wiele atrakcji więc ogólnie nie nudziliśmy się :)
  • 14.10.15, 10:28:42

~ujaz_dowski

Ja polecam wypad w Bieszczady i ogólnie pozwiedzanie podkarpacia, bo jest tam naprawde duzo miejsc godnych zobaczenia. Ostatnio w Rzeszowie na spędziliśmy z narzeczoną milutki weekend w fotelu Ferdynand. wysoki standard w dobrej cenie no i w końcu zobaczyliśmy rzeszów :)
  • 17.08.16, 22:54:32

~lisek888

My to byliśmy w pałacyku łąkomin koło gorzowa wlkp. Bardzo fajne miejsce na romantyczne wypady we dwoje :) Moja narzeczona była bardzo zadowolona, bo było też tam spa :)
  • 28.08.16, 22:26:12

~marcinks1

Na taką podróż to polecam wam bardzo Grand Lubicz w Ustce. Świetny standard, mnóstwo atrakcji w hotelu, więc na nude nie można narzekać. Wystarczy wspomnieć chociażby o spa czy basenie. Nie znajdziecie lepszego miejsca nad naszym morzem :)
  • zdecydowanie wypady w nadmorskich kierunkach są najlepsze szczególnie jeżeli to wyjątkowa okazja, w Ustce w http://www.hotel-lubicz.pl/ pobyt na pewno będzie udany, spa mają cudowne, zabiegi bardzo zróżnicowane, miejsce na wysokim poziomie no i ta kuchnia! rewelacja! a jak zamówisz romantyczną kolację przy świecach we dwoje to jestem pewien że na długo nie zapomnicie tego wieczoru
  • karroollek 22.11.16, 11:47:36

karroollek

Wydaje mi się, że jakiś fajny hotel w Trójmieście byłby dobrą opcją... Szczególnie jakiś posiadający SPA, wtedy Twoja narzeczona będzie z pewnością zachywcona
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu kyUuh