MenStream.pl Forum Rozrywka Książki Czy czytacie książki?
FORUM
Książki

Czy czytacie książki?

• Czy czytujecie w ogóle książki? Ja osobiście uwielbiam, historyczne książki , zwłaszcza o tematyce II Wojny Światowej!
  • Ja uwielbiam czytać książki Kinga, czhyba przeczytałem ze dwadzieścia jego arcydzieł
  • ja kocham fantasy
  • najbardziej lubię czytać literaturę sensacyjną, właśnie czytam serię Larsona, a poza tym lubię też fantastykę naukową i tu króluje u mnie Daniken
  • 20.11, 22:29:21

~roma00

W wolnym czasie bardzo bardzo lubie czytac ksiazki. Niestety nie zawsze mam na nie czas ale jak juz mam to wlasnie duzo czytam:) a książki w dobrych cenach zamawiam na inbook.pl :)
  • Uwielbiam czytać, głównie książki biograficzne, o skandalach, polityce. Może coś polecicie, co ostatnio Was zaciekawiło?
  • 28.11, 14:01:09

~Hummerstone

ruda13 napisał(a):

Uwielbiam czytać, głównie książki biograficzne, o skandalach, polityce. Może coś polecicie, co ostatnio Was zaciekawiło?

Ruda śmiało mogę polecić książkę Jacka Ewinga "Szybciej, Wyżej Dalej", to jest książka o oszustwie Dieselgate, z tym jak Volkswagen sobie zaczął produkować brudne silniki z zamontowanym urządzeniem które fałszowało pomiary spalin. Nigdy bym nie pomyślał, że taki gigant jak VW zrobi coś tak okropnego

• ~Hummerstone napisał(a):

ruda13 napisał(a):

Uwielbiam czytać, głównie książki biograficzne, o skandalach, polityce. Może coś polecicie, co ostatnio Was zaciekawiło?

Ruda śmiało mogę polecić książkę Jacka Ewinga "Szybciej, Wyżej Dalej", to jest książka o oszustwie Dieselgate, z tym jak Volkswagen sobie zaczął produkować brudne silniki z zamontowanym urządzeniem które fałszowało pomiary spalin. Nigdy bym nie pomyślał, że taki gigant jak VW zrobi coś tak okropnego

Wiesz, jak chodzi o kasę to można wszystko.
    A o dieselgate było bardzo głośno swojego czasu, nawet temat mnie interesował, bo w domu stoi VW. Opinie o książce są pozytywne, więc myślę, że warto będzie do niej zajrzeć.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj trzeci znak kodu JPnLg