MenStream.pl Forum Rozrywka Muzyka Boy George - pół wieku pijaństwa, narkotyków i seks-skandali
FORUM
Muzyka

Boy George - pół wieku pijaństwa, narkotyków i seks-skandali

Zobacz komentowany artykuł
  • Juz wiadomo z kogo czerpie przykład Michał szpak:)
  • Gość wyglądał po prostu zajebiście. Wszystko do siebie pasowało i był naprawdę pomysłowy. Wygląd genialny, jeszcze jak na tamte lata.
  • 20.03.12, 13:15:57

~znajomy Kuba

Szyc idzie w tym kierunku - ale tylko jak zaćpa i popije
  • Proponuję obejrzeć film ''Kłopotliwy chłopak'' coś dla miłośników 80's.Pozdrawiam.
  • ~eqf napisał(a):jakie to pomysłowe pomalować sobie gębę :) .. co ty pier.. szkoda słów na tego ,,Genialnego Artystę''
  • Ten artykuł jest wprost żenujący:)Panie Przemysławie! Jeśli nie ma Pan zielonego pojęcia o osobie Boy'a George'a proszę nie brać się za pisanie o nim artykułów:)Jestem fanką G od wielu lat i poziom tego co Pan napisał mnie przeraża.Skąd wziął się ten nagłówek???Na wstępie widać że nie wie Pan o czym pisze.
  • "Trenaswestyta, Jamajczyk, Żyd czyli The Culture Club" Co to ma być??? Co Pan sobą prezentuje??? Nie rozumien jak można napisać artykuł o czymś o czym nie ma sie żadnego pojęcia!
  • Nie chce mi się nawet wymieniać błędów w tym co Pan napisał!Gdzie Pan znalazł informację że G śpiewał w chórkach Bow Wow Wow???:) proszę usunąć ten artykuł i się nie kompromitować :)Pozdrawiam
  • 7.07.13, 16:19:10

~Brawurka100

To moja fascynacja z dzieciństwa jeżeli tak to można określić. Faktycznie głos wyjątkowy, artysta bardzo oryginalny............siła głosu:) makijaże faktycznie przerażające i odwaga aby je nosić.....w wydaniu aktora Douglasa Bootha też apetyczny.....jedyny w swoim rodzaju...
  • Po prostu artysta, dla "normalnych" odmieniec. Wrażliwy młody człowiek poszukujący szczęścia i akceptacji! Znajdujący jedynie na chwilę swój skrawek świata. Niestety, częściej narkotyki i alkohol to całe jego szczęście.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu kTd9k