MenStream.pl Forum Rozrywka Książki Andrzej Sapkowski napisał nową książkę o Wiedźminie
FORUM
Książki

Andrzej Sapkowski napisał nową książkę o Wiedźminie

Zobacz komentowany artykuł
  • 25.10.13, 10:19:20

~_QWER-TY

Super! Byle do listopada! Nigdy tak się nie cieszyłem z nadchodzącej pory słoty...
  • Obawiam sie jednak ze tak nowa ksiązka o Wiedźminie, nie będzie miała takiego fajnego kliamtu jak pozostałe części sagii o wiedźminie... ale i tak rpzeczytam!!!
  • Na pewno będzie świetna, w końcu to Sapkowski! Ja swoją już zamówiłem na allegro.
  • GrzesiekXX 28.10.13, 16:29:00

GrzesiekXX

Też jestem ciekawy co tam będzie - ale niestety to już pisanie na siłę. Wszak cykl był zakończony i taka reaktywacja nie zawsze się udaje.
  • Steffano 22 29.10.13, 15:58:03

Steffano 22

Pamiętam ze poprzedniei części wiedźmina były najlepszymi książkami jakie w życiu przeczytałem!! Nie mogę się doczekać kolejnej odsłony przygód Geralta!!
  • GrzesiekXX napisał(a):
    Też jestem ciekawy co tam będzie - ale niestety to już pisanie na siłę. Wszak cykl był zakończony i taka reaktywacja nie zawsze się udaje.

A skąd wiesz, że na siłe? To jest autor. Ma ochotę to pisze. A to czy się uda, czy nie to można będzie ocenić po przeczytaniu książki. Kup na allegro i się przekonaj, bo do oficjalnej premiery jeszcze trochę czasu.
  • ~_QWER-TY napisał(a):
    Super! Byle do listopada! Nigdy tak się nie cieszyłem z nadchodzącej pory słoty...

Książki zamówione do 29 października zostaną dostarczone jeszcze w październiku. Jeśli się pośpieszyłeś z kupnem to do listopada czekać nie będzie trzeba.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu LpuCg