MenStream.pl Forum Rozrywka Wydarzenia 5 zasad odpowiedzialnego obstawiania
FORUM
Wydarzenia

5 zasad odpowiedzialnego obstawiania

Zobacz komentowany artykuł
 • liczyrzepa 22.07.10, 13:48:18

  liczyrzepa

  Najlepiej w ogóle się w to nie bawić... Szkoda energii i pieniędzy.
 • JohnyBeGood 22.07.10, 18:26:03

  JohnyBeGood

  Najwięcej zazwyczaj wygrywają ci co w ogóle nie grają :)
 • Najlepiej nie grać, najlepiej nie wychodzić z domu, najlepiej nie mieć samochodu...
  Cóż hazard nie jest rozrywką dla wszystkich, zarówno tym bez pieniędzy jak i charakteru proponowałbym znaleść inne uciechy w życiu.
  No i jak widać po komentarzach są też ludzie, którzy nie widzą w tej rozrywce nic atrakcyjnego i oczywiście prawią morały :)
 • Zasady jak zasady. Czasami nawet doświadczeni gracze, którzy obstawiają wyłącznie „pewniaki” tracą duże pieniądze, gdyż w tym przypadku liczy się przede wszystkim szczęście.
 • Wielu było cwaniaków którzy przegrali w hazardzie i do dnia dzisiejszego nie mogą sobie odbić tych pieniędzy utopionych w inwestycję hazardową a więc odradzam prawdziwi biznesmeni, finansiści grają ale na rynku inwestycyjnym bądź inwestują gotówkę w biznes.
 • UWAGA: Jeżeli nie interesują Cię przypadkowe wygrane, tylko systematyczne zyski i bezpieczne powiększanie swojego kapitału, koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami. Z pewnością na tym skorzystasz.Bukmacherski profesjonalizm to klucz do zysków!!!

  http://bukmacherski-profesjonalizm.zlotemysli.pl/sukcesinternet,1/
  lub
  http://systemy-bukmacherskie.zlotemysli.pl/sukcesinternet,1/

  Pozdrawiam i wyników na plus zawsze zycze.
  Bielu
 • Mozna to powtarzac cały czas, ale ogólnie to nie ma pewnego sposobu na wygraną. Każdy mecz moze nie wejsc, a wszelkie "systemy" obstawiania po prostu zmniejszają straty, ale powodują generowania dużych zysków...
 • Pamietam moje pierwsze kupony, kilkanascie zakladow i tysiac zlotych do wygrania :p oczywiscie nigdy nie wchodziły :p Dopiero potem się zorientowałem że jak najmniej meczy gwarantuje lepsze wyniki :)
 • Nie ma czegoś takiego, jak zasady obstawiania - już kilkukrotnie udało mi się wygrać dosyć wysokie kwoty, a zawsze, ale to ZAWSZE prędzej czy później wszystko przegrywałem. U bukmacherów zarabiają jedynie bukmacherzy. Pamiętajcie o tym!
 • napisał(a):
  U bukmacherów zarabiają jedynie bukmacherzy. Pamiętajcie o tym!

  Przecież nie o to chodzi, żeby tracili na takim dobrym biznesie:) a właściwie, jeśli już komuś uda się wygrać, to przydałoby się wycofać. Ale to wciąga. I później się przegrywa więcej.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj trzeci znak kodu dUeTc