MenStream.pl Forum Męski świat Alkohole Zostań koneserem whisky
FORUM
Alkohole
  • Whisky moja zono...:-)
  • mieszkałem i pracowałem dwa lata w Londynie ale whisky pozostanie dla mnie syfem takim jaki był !
  • ~Gość 85.28.130.* napisał(a):
    mieszkałem i pracowałem dwa lata w Londynie ale whisky pozostanie dla mnie syfem takim jaki był !

Do tego trzeba dorosnac, dziecino...
  • ~Gość 89.77.119.* napisał(a):
    ~Gość 85.28.130.* napisał(a):
    mieszkałem i pracowałem dwa lata w Londynie ale whisky pozostanie dla mnie syfem takim jaki był !

Święte słowa. Też kiedyś nie lubiłem ale do tego się dorasta. Tak jak gimnazjaliści pijący słodkie wino dorastają do wytrawnego :)

Do whisky łatwo można się zrazić jak się pije jakieś najtańsze "modele". Czarny Dżony to już inna bajka, a złoty...

• ~Gość 90.156.5.* napisał(a):
    ~Gość 89.77.119.* napisał(a):

Święte słowa. Też kiedyś nie lubiłem ale do tego się dorasta. Tak jak gimnazjaliści pijący słodkie wino dorastają do wytrawnego :)

Do whisky łatwo można się zrazić jak się pije jakieś najtańsze "modele". Czarny Dżony to już inna bajka, a złoty...

Oj, oj. Jeżeli kolega za dobrą whisky uważa Jasia wędrowniczka, nawet czarnego lub złotego, to też jeszcze długa droga przed nim :]
  • ~Gość 188.147.32.* napisał(a):
    ~Gość 90.156.5.* napisał(a):
    ~Gość 89.77.119.* napisał(a):
    Oj, oj. Jeżeli kolega za dobrą whisky uważa Jasia wędrowniczka, nawet czarnego lub złotego, to też jeszcze długa droga przed nim :]

• Ja nazywam whisky napojem bogów , mam 35lat i piję whisky od 5 . Do tego trunku naprawdę trzeba dorosnąć, ale szczerze polecam wszystkim
  • Mam 26 lat i spróbowałem wielu różnych rodzajów tego trunku i zdaję sobie sprawę że życia mi zabraknie lub kasy by znaleźć ten najlepszy ale Jacky Daniels mi najbardziej smakuje z kolą i dla początkujących polecam zacząć od spróbowania tego jak dla mnie najlepszego ...
  • Wolę wypić whisky, śliwowicę i krupnik jedno po drugim niż choćby jedno wino. Wino to dopiero syf (nie licząc porto)!
  • ja mimo wielokrotnych prob przekonania sie samemu i przez innych, staram sie unikac tego trunku. Nie moge sie odpedzic od skojazenia, ze to wódka zanieczyszczona dodatkiem butaprenu. Wiec jak juz to z duza iloscia coli, by zabic smac. I nie mam tak malo lat
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu LHw4g