FORUM
Kobiety
 • Mam problem związany z narzeczoną. Od jakiegoś czasu ktoś do niej dzwoni, często jej nie ma, zachowuje się inaczej niż zawsze. Wynająłem detektywa z topdetektyw i okazało się, że niestety to prawda. Za 2 miesiące ślub, wszystko załatwione, ona sądzi, że to nic nie znaczyło. Nie wiem co mam robić, ponieważ zależy mi na niej, ale nie mogę o tym zapomnieć. Rodzina nic nie wiem, nie wiem czy odwoływać wesele, czy nie. Mówi, że nie ma już kontaktu z tamtym, ale skoro raz mnie zdradziła przed ślubem myślicie, że może to zrobić jeszcze raz. Mieliście podobą sytuację?
 • 15.12.16, 21:59:18

  ~Bohdanpoel

  Powinieneś sprawdzić, czy tajemnicze telefony, do których nie przyznaje się twoja narzeczona nie są od jakiegoś innego faceta. Może skorzystaj z usług detektywa, który pomoże odkryć Ci prawdę. Znaną firmą jest MB Detektywi. Wejdź na ich stronę i zobacz jak mogliby Ci pomóc.
 • 27.12.16, 15:54:15

  ~Arłukowicz

  Ja korzystałem z usług MB Detektywi. Też podejrzewałam kobietę o zdradę, ale wolałem oddać to w ręce specjalistów, niż sam bawić się w w detektywa. Okazało się, że miałem rację i juz nie jesteśmy razem.
 • wiktoria63 29.12.16, 11:08:52

  wiktoria63

  Nie poradzę Ci, sam musisz zdecydować czy odwołać wszystko. Powodzenia.
 • 22.02, 09:47:29

  ~Derekes

  dziwne to zachowanie Twojej kobiety. Myślę, że skoro ma takie tajemnicze telefony i zachowuje się inaczej, to rzeczywiście może być coś na rzeczy. Najpierw porozmawiaj z nią szczerze, a jesli to nic nie da to pomyśl nad wynajęciem agencji detektywistycznej. Dla mnie pracowali kiedyś MB detektywi. Muszę przyznać, że byli bardzo solidni, a zarazem dyskretni.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu VSMpg