FORUM
O wszystkim

wiertarka

• Panowie polećcie jakąś wiertarkę, nie chcę duzo na nią wydawać, bo wiercić nie zamierzam codziennie, potrzebne mi coś do sporadycznej pracy ale na tyle dobre żeby jednak przez kilka lat posłużyło. Znacie markę ryobi?
  • Podaj jaki budżet posiadasz na jej zakup i wtedy doradzimy, taka lepsza to koszt około 300zł wzwyż, ale posłuży Ci na wiele lat spokojnej pracy, zerknij na modele Makity.

Pozdrawiam Menua.pl
  • ja moge ci poleci model ryobi, nie wiem ile możesz wydać ale wg mnie warto dołozyc do takiej z silnikiem bezszczotkowym, mają dłuższą żywotność. Sam taką właśnie mam i nie ma na nią mocnych, nawet kiedyś szwagier który zawodowo się zajmuje budowlanką ode mnie pozyczał bo jego mu padła a musiał jechac na zlecenia, pochwalił sprzęt a on się zna na rzeczy
  • z ryboi będziesz mieć na lata moim zdaniem sprzęt, już jakiś czas mam i kosiarkę i szlifierę. Dostajesz 3 lata gwarancji o nich, a jak masz też inne urzadzenia to plusem jets wymienna bateria, jednej sobie używasz a druga ładujesz, tak więc nie ma problemuz tym.
  • Poirot12 8.09, 14:55:02

Poirot12

A mieliście wiertarko - wkrętarkę ryobi? Na ile jest dobra pod kątem drobnych remontów i chodzi nie tylko o wykorzystanie do wkrętów?
  • TomeczekBBS 13.09, 19:45:30

TomeczekBBS

Poirot12 napisał(a):

A mieliście wiertarko - wkrętarkę ryobi? Na ile jest dobra pod kątem drobnych remontów i chodzi nie tylko o wykorzystanie do wkrętów?

Ja mam od nich i wkrętarkę, i wyrzynarkę, i jeszcze kilka narzędzi, do których pasuje taka sama bateria. Nie jestem profesjonalistą, ale do domu jak znalazł. Np. ostatnio robiłem żonie jakieś drewniane pierdoły na balkon i właśnie używałem wkrętów. Myślę, że będziesz zadowolony.
  • Poirot12 21.09, 18:54:19

Poirot12

To znaczy, że ryobi ma we wszystkich urządzeniach takie same baterie???
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj trzeci znak kodu QrLAd