FORUM
O wszystkim

WARSZTAT CZY SERWIS

• 31.07, 15:30:53

~patallek

Co lepiej wybrać i dlaczego? Warsztat u znajomego taki typowy garażowy czy prawdziwy serwis samochodowy z prawdziwego zdarzenia? Pytam bo mój znajomy, który prowadził właśnie taki warsztat wyjechał i teraz stoję przed możliwością wyboru.
  • 31.07, 16:00:55

~barktos

Ja się przerzuciłem jakiś rok temu na serwis i teraz jeżdżę do auto serwis wadowicka w Krakowie. Powiem ci, że różnica jest ogromna- oczywiście na plus. Tutaj mam profesjonalny serwis, przegląd dorzucany za darmo i wiem, że mogę im ufać kiedy oddaję autko do naprawy.
  • 7.08, 12:25:50

~artur444

Ja też nieszczególnie ufam garażowym warsztatom. Niby jest taniej, ale zwykle co tanie to drogie, bo często po takich "fachowcach" trzeba kilka razy poprawiać. Sam jeżdżę w krk tak jak kolega wyżej do auto serwisu wadowicka, bo są jednym z lepszych serwisow w tym mieście. Mimo najyższej jakośći ceny też nie są wygórowane.
  • 1.09, 14:30:30

~jeremi882

Zdecydowanie porządny serwis, nie jakiś tam garażowy. Przede wszystkim taki warsztat daję gwarancję, więc nie musisz się martwić, że jakiś"Pan Mietek" spitoli sprawę i później się wyprze, poza tym w takim serwisie jest lepszy sprzęt i lepiej wykwalifikowani mechanicy co też jest nie bez znaczenia. Sam mieszkam w małopolsce i objechałem już kilka warsztatów i mogę potwierdzić, że między innymi ten o którym pisali wyżej czyli Auto Serwis Wadowicka jest godny polecenia.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu EW65m