FORUM
O wszystkim

WARSZTAT CZY SERWIS

 • 31.07, 15:30:53

  ~patallek

  Co lepiej wybrać i dlaczego? Warsztat u znajomego taki typowy garażowy czy prawdziwy serwis samochodowy z prawdziwego zdarzenia? Pytam bo mój znajomy, który prowadził właśnie taki warsztat wyjechał i teraz stoję przed możliwością wyboru.
 • 31.07, 16:00:55

  ~barktos

  Ja się przerzuciłem jakiś rok temu na serwis i teraz jeżdżę do auto serwis wadowicka w Krakowie. Powiem ci, że różnica jest ogromna- oczywiście na plus. Tutaj mam profesjonalny serwis, przegląd dorzucany za darmo i wiem, że mogę im ufać kiedy oddaję autko do naprawy.
 • 7.08, 12:25:50

  ~artur444

  Ja też nieszczególnie ufam garażowym warsztatom. Niby jest taniej, ale zwykle co tanie to drogie, bo często po takich "fachowcach" trzeba kilka razy poprawiać. Sam jeżdżę w krk tak jak kolega wyżej do auto serwisu wadowicka, bo są jednym z lepszych serwisow w tym mieście. Mimo najyższej jakośći ceny też nie są wygórowane.
 • 1.09, 14:30:30

  ~jeremi882

  Zdecydowanie porządny serwis, nie jakiś tam garażowy. Przede wszystkim taki warsztat daję gwarancję, więc nie musisz się martwić, że jakiś"Pan Mietek" spitoli sprawę i później się wyprze, poza tym w takim serwisie jest lepszy sprzęt i lepiej wykwalifikowani mechanicy co też jest nie bez znaczenia. Sam mieszkam w małopolsce i objechałem już kilka warsztatów i mogę potwierdzić, że między innymi ten o którym pisali wyżej czyli Auto Serwis Wadowicka jest godny polecenia.
 • 9.11, 13:52:12

  ~aandrzey

  Serwis, nawet do wymiany opon. w moim przypadku to jak wyżej auto serwis wadowicka.Bardzo fajny warsztat na zmianę opon,nie dość że szybko i fachowo to jeszcze mają swoją przechowalnię ( co miałbym zrobić z oponami w bloku?), no i bon na gratisowe mycie auta za skorzystanie z przechowalni to już wisienka na torcie, bardzo polecam.
 • 15.11, 13:43:23

  ~milkyway78

  Jak wyżej, auto serwis wadowicka, marka sama w sobie.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj drugi znak kodu GYB4c