FORUM
Podróże

Wakacje w Polsce

• c
  • 14.03.16, 21:30:06

~RandyRose

Bieszczady i Podkarpacie! Cisz,a spokój i natura. Ja zacząłem moją objazdową przygodę od Rzeszowa porzpez Sanok, Ustrzyki i póxniej schorniska. Najlepszy, najbardziej komfortowy oczywiście był hotel Ferdynand w Rzeszowie, później było bardzo ascetycznie
  • ja lubie cisze i spokoj, tak najlepiej odpoczywam, ostatnio bylem w fajnym hotelu pod Warszawa- jaworowy dwór, fajny klimat, pole golfowe i spa :)
  • 21.03.16, 00:06:39

~endomono

my postanowiliśmy na dość oryginalne spędzenie kilku dni wakacji :)) kochamy stolice, i zamówiliśmy pobyt w najlepszym hotelu w Warszawie - Rialto, uwielbiamy go z żoną, bo jest urzadzony w pięknym stylu, pokoje są naprawę wysokiej klasy no i samo centrum miasta
  • Wakacje w Polsce to bardzo rozległy temat.
    Więc warto by było gdyby było więcej zmiennych :P
    Jeśli lubisz relaks i polskie morze to dobrym wyborem będzie Hotel Unitral w Mielnie.
    Jadę tam w tym roku, za namową znajomego. Podobno jest bardzo dobrze. Wszystko na miejscu. Sauna, basen, dobre jedzenie w restauracji
  • mnie się bardzo podobało w Rusinowie, my akurat wynajęliśmy domek w ośrodku Bajkowy Zakątek , widziałam prezentację multimedialną na ich stronie i się zdecydowaliśmy. Ładna pl,za, ładna okolica, dużo atrakcji w ośrodku włacznie z basenem ,placem zabaw i siłownia. Dla każdego coś miłego www.adam.jaroslawiec.pl
  • 1.09.16, 14:13:37

~Mar-cinek

W Polsce to morze oczywiście! I nie tylko leżing plażing, ale aktywniej, ale nad morzem. Moje ulubione miejsce to Gąski i ośrodek Aga oczywiście. Mają tam i hotel i domki z tego co wiem, ale my zawsze uderzamy ekipą więc domki są fajniejszą sprawą ;) ze 20 metrów od plaży i siłkę mają :D Morze, morze, morze!
  • Osobiście nie lubię tłumów a w Polsce nad morzem i w górach ich pełno niestety. Dlatego na wakacje z rodzinka wole jezdzic w ciekawe miejsca, ale nie tak oblegane. O, np. ostatnio byliśmy w Białej Podlaskiej i okazała się być naprawdę interesującym miejscem. Dużo historii i ładna. Z hotelu też jesteśmy zadowoleni, bo nie myśleliśmy, że znajdziemy tam coś tak fajnego, hotel Delfin, lokalizacja super, warunki jak najbardziej ok, kuchnia smaczna, niedrogo :)
  • 8.09.16, 12:14:08

~marcell0

Ja zabrałem ostatnio moją dziewczynę na wakacje do ośrodka Jałowce koło Dębicy. Super miejsce, z kąpieliskiem i piękną okolicą :)
  • Ja troche tradycyjnie może, ale jak dla mnie nie ma lepszego miejsca na wakacje niż nasze polskie morze. Jest przepiękne :) CO roku praktycznie jeżdże do Ustki, a mieszkam w tym czasie w hotelu Grand Lubicz. Jak dla mnie najlepszy hotel, a bywałem już w kilku. Bardzo wysoki standard, jak najbardziej polecam :)
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu yESNe