MenStream.pl Forum Męski świat Alkohole Uwaga! Mniej wódki w wódce, a płacisz tyle samo
FORUM
Alkohole

Uwaga! Mniej wódki w wódce, a płacisz tyle samo

Zobacz komentowany artykuł
  • to wyraźniejszy symptom kryzysu niż spadki na giełdach i wzrosty cen złota
  • to nawet dobrze - i tak po poprzedniej sobocie do dziś nie mogę patrzeć na wódkę.
  • Złoty Bażant 28.10.11, 14:55:38

Złoty Bażant

To jak mniej parówki w parówce!!
  • Taaaaaaaa względy smakowe!!!
  • Kiedyś tzw. kostka masła ważyła 25 dkg (tak jest do dzisiaj w Niemczech, Austrii, Francji i długo by tak wyliczać)i w mojej pamięci pozostało, że zawsze kupowało się "ćwiartkę" masła! Ci nowi po płatnych wieczorówkach "pożal się Boże" absolwenci marketingu, zarządzania i czegoś tam jeszcze w ramach promocji w taki sposób zwiększają zyski swoich pracodawców.
  • Jak się głosuje na tych co wyprzedają wszystko co polskie to nie dziwota, że się później pije sikacza. Dymać frajerów.
  • P.Floyd napisał(a):
    to nawet dobrze - i tak po poprzedniej sobocie do dziś nie mogę patrzeć na wódkę.

kac zalezy od jakosci spozywanego alkoholu - kup brandy i nie ma kaca
  • Generalny komentarz - w Polsce uwaza sie ze istnieje tylko jeden trunek i jedna religia. w rzeczywistosci wodka to wulgarny napoj a rk to ubogi kuzyn protestantyzmu
  • większość rodzajów wódki jest oszukana. na etykiecie jest napisane o zawartości alkoholu, ale to niestety kłamstwo. przeciętna wódka, zakupiona w przeciętnym monopolowym potrafi zamarznąć w zamrażalniku, jednak, jak powszechnie wiadomo, do zamrożenia 40%-centowego alkoholu potrzebna jest temperatura około -27 do -35 stopni. nie wiemy, co pijemy :)
  • 19 zł.. za te pieniądze można kupić najwyżej byle jakie wino w markecie..
    wódczany kraj
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj drugi znak kodu xPVdb