FORUM
O wszystkim

Tanie nadanie paczki

• superstition 18.11.16, 14:12:21

superstition

Nie jestem zadowolony ze współpracy z moim obecnym kurierem. Początkowo było wszystko super, ale teraz ceny poszły w górę, a jakość usług niestety w dół. Chcę rozejrzeć się za jakąś nową firmą, stąd mój wątek na forum. Czy możecie mi napisać z jakich firm Wy korzystacie? Chciałbym porównać oferty, przetestować co nie co i wybrać jakiegoś kuriera do stałej współpracy.
  • A dużo te ceny poszły w górę?
    Bo nie wiem jakie stawki Cię satysfakcjonują za wysyłkę pojedynczej paczki.
    Ja swoje paczki wysyłam na wysylajtaniej.pl .
    Skorzystałem z nich właśnie ze względu na to, że mieli niskie ceny wysyłki. A potem współpraca rozkręciła się na dobre, bo byli bezproblemowi. Paczki dochodził na czas, nigdy nic nie uległo zniszczeniu, reklamacje nigdy nie był potrzebne.
    Wysyłam z nimi już około dwóch lat, więc doświadczenie mam duże hehe.
  • superstition 21.11.16, 16:04:02

superstition

A masz podpisaną umowę z nimi? Można ich najpierw przetestować a dopiero potem wiązać się umową?
  • ja też korzystam z wysyłaj taniej, ale ja nie mam z nimi żadnej umowy. zamawiam ich przez neta na ich stronie internetowej i nie musiałem nic nigdy podpisywać. wszystko załatwiam przez formularz wysyłkowy na ich stronie.
  • superstition 22.11.16, 21:14:21

superstition

Rozumiem. W takim razie taki brak umowy jest na plus. U mojego obecnego kuriera zawsze musiałem deklarować średnią ilość paczek w miesiącu.
    Przetestuję ich w najbliższym czasie i zobaczymy. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś namiary będę wdzięczny za podanie.
  • 16.07, 16:45:11

~Dorycki32

A jak chcecie nadać paczkę za granicę to ja polecam nadawać paczkę przez stronkę euro-paka.pl Siostra mieszka w Manchesterze, więc mam już ich wypróbowanych. Często coś jej podsyłam.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu dQrTa