MenStream.pl Forum Męski świat Podróże Szamil Basajew był terrorystą? Polski dziennikarz i towarzysz broni Czeczena mówi, jak było naprawdę
FORUM
Podróże

Szamil Basajew był terrorystą? Polski dziennikarz i towarzysz broni Czeczena mówi, jak było naprawdę

Zobacz komentowany artykuł
  • 10.07.14, 08:02:07

~andy2024

"Przecież Pan nie zaprzecza, że uczestniczył Pan po stronie czeczeńskiej w czasie walk.

Wtedy zaprzeczałem, bo pewnie poszedłbym do więzienia."

- czy pan prokurator to czyta?????????
  • tutaj nie ma co komentować. Chłopa trza wsadzić do ciupy albo do wariatkowa. Jego poglądy są chore, wystarczy np być slązakiem i na dodatek stworzyć sobie jakąś filozofie która usprawiedliwiać będzie zabijanie polaków i wg. niego jest wszystko OK bo walczy się o wolny śląsk ,chory ten pisarz albo wymaga izolacji.
  • O Wolność powinno się walczyć. Chociaż osobiście na front bym nie poszedł. Tym bardziej ceni się tych którzy ginęli w słusznej sprawie.
  • 10.07.14, 09:50:23

~dddsdsdwew

Czeczeni walczyli z jarzmem rosyjskim, tak jak my walczyliśmy w XIX wieku. Poczytajcie troche jak ich Rosjanie traktowali to nie bedziecie pisac takich bzdur
  • 10.07.14, 09:54:59

~fared z dąbrowy górniczej

Czeczeńcy mają prawo do samostanowienia. W końcu są u siebie na Ojcowiźnie. Przecież to 1/3 Czeńców wymordowano w imię interesów agresora. Dziwię się, że może być tak mało obiektywne spojrzenie gogokolwiek i jak można krytykować redaktora za obiektywne spojrzenie przecież poparte wiedzą, której był świadkiem.
    Nie chciałem tego pisać-głupota sama w sobie jest ograniczona aczkolwiek nieskończona.
  • parszywe ścierwo, usiłujące wybielać islamskiego terrorystę...
  • 10.07.14, 16:14:05

~los krzywos

Nie widział człowieka od 14 lat i mimo tego napisał o nim książkę...
  • ~los krzywos napisał(a):
    Nie widział człowieka od 14 lat i mimo tego napisał o nim książkę...

Książkę napisał ładne pare lat temu
  • w tym ostatnim zdaniu pieknie go wystwaiłaś ruskim?
  • polecam ksiazke PRZYSIĘGA, KHASSANA BAIEVA, sporo mozna sie dowiedziec i troszke zmienic poglądy na sprawe. Kuleba ma troche racji chociaz to wszystko troche zbyt brutalne. Zadnej zbrodni sie nie tłumaczy ale też jestem troche po stronie basajewa.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu 9HaDh