FORUM
Hi-Tech

system operacyjny

• 28.10.15, 15:37:38

~gabriel70

gdzie zamówić system operacyjny dla firmy? zależy mi na jakimś sprawdzonym dostawcy i żeby było w miarę to wszystko w przystępnej cenie
  • sprawdź sobie kluczsystem-sklep.pl mają duży wybór w sobrych cenach, a jeszcze przy dłuższej współpracy oferują rabaty
  • 27.11.16, 11:32:00

~Żandarm

Ja kupowałem oryginalne oprogramowanie w sklepie klucz-system i wszystko było w jak najlepszym porządku. Dostałem oryginalny produkt, z gwarancją. Wszystko działa, nic sie nie psuje.
  • 15.12.16, 22:01:40

~Buenalucka

System operacyjny Windows na pewno można zamówić w sklepie klucz-system. Wiem, że tam mają tez inne takie przydatne programy, więc koniecznie sobie zobacz. Nie są nawet takie drogie.
  • 27.12.16, 15:52:12

~golonkowy

Systemy operacyjne możesz zamówić na stronie klucz-system. Sam zamawiałem i wszystko gra. To sprawdzony sklep. Dużo ludzi u nich zamawia.
  • 19.01, 20:57:32

~Yedereop

System operacyjny możesz zamówić w sklepie klucz-system. Sam zamawiałem Windowsa od nich i mogę potwierdzić, że są to oryginały. Zresztą warto mieć oryginalne oprogramowanie, szczególnie kiedy kupujemy drogi sprzęt.
  • 22.02, 09:44:13

~Janusz00

Ja też myślę, że system operacyjny to warto zamówić w sklepie kluczsystem-sklep.pl sam zamawiałem i moge potwierdzic, że to fajny i sprawdzony sklep.
  • 30.03, 20:26:48

~wiaderkoop

System operacyjny na pewno można kupić w sklepie kluczsystem-sklep.pl i nie wiem gdzie jeszcze. Tam sobie w sumie zobacz, bo widzialem, że jest niedrogi.
  • 12.04, 15:44:33

~Micheloe

Ja korzystam z Windowsa, dla mnie to najlepszy system. mam oczywiście oryginalne oprogramowanie, które kupowalem w sklepie kluczsystem-sklep.pl i bardzo dobrze mi się sprawdza.
  • 16.06, 13:08:09

~Cylinderro

Windowsa na pewno kupisz w sklepie kluczsystem Zobacz tam sobie, bo masz do wybory rózne wersje, te starsze też sa dostepne.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu XeRVi