FORUM
Seks
  • Andrzej Janik 26.02.13, 13:59:42

Andrzej Janik

Czy wasza dziewczyna robi wam przed seksem striptiz? Moja dziewczyna odkąd się zapisała na taniec na rurze, bardzo chętnei robi takie rzeczy... jest tylko jedno , wielkie ale... zamiast mnei to podniecać , chce mi się cholernie śmiać, robi to tak niezdarnie... jak jej o tym powiedzieć żeby się nie obraziła?
  • Adrian Kołecki 26.02.13, 15:26:16

Adrian Kołecki

Na moje nieszcżeście, albo szczęście patrząc po twoim poscie, moja kobeita nei robi mi striptizu, robi za to inne, równei cudowne rzeczy , zwłaszcza ustami i to mi pasue w stu procntach!!
  • hmm, wiesz praca czyni mistrza daj jej troche czasu, to nie jest takie latwe, sam sprobuj tanczyc na rurze to sie przekonasz:):P
  • bankowiec28 27.02.13, 11:04:15

bankowiec28

jesli dopiero zapisala sie na kurs to nei wymagaj od niej niewiadomo czego. nauczy sie z czasem. a striptiz czemu nie :) musze moja dziewczyne na to namowic bo moze byc ciekaweie :D
  • policjant 27.02.13, 15:56:33

policjant

Ja w sumei chciałbym zeby moja dziewczyna zrobiła dla mnie stiptiz, ma naprawde fajne ciało i wydaje mi się że akurat w jej wykonaniu wyglądałoby to bosko!!
  • robi :) cudna jest jak robi taki pokaz tylko dla mnie :) jest w tym najlepsza na swiecie :)
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu HLzyf