FORUM
Sport

sport - motywacje

• 9.01.16, 21:13:02

~kornelski

jakie macie motywacje uprawiajac jaki sport, co wami kieruje i daje wam sile,zeby wstac rano i zrobic cos ze soba?
  • dobra atmosfera na treningu i ludzie ktorych tam poznalem. polecam dlatego akademie walki w warszawie
  • 6.02.16, 08:10:17

~Mateusz28

dla mnie świetny trener to podstawa bo też nie chcesz jego zawodzić i ciągle poprawiać swoje wyniki gram w tenisa w gem set mecz, moim trenerem jest Pan Adam Duk i widzę że na tylko mu zalezy na ludziach ktorych uczy że głupio byłoby mi zawalać czy sobie olewać i chodzić w kratkę
  • marcinos67 9.02.16, 12:42:19

marcinos67

Mnie niesamowicie motywuje to, że po każdym treningu czuję się świetnie. Daje mi to wielki zastrzyk pozytywnej energii.
  • Ludzie tworzą klimat i są najlepszą motywacją. Rhh też chodzę do akademii walki. Świetna ekipa.
  • 10.11.16, 20:29:05

~Begginer

Widzę, że nie tylko ja jestem fanem Akademii Walki. Może spotkamy się na zajęciach bo ja właśnie się zapisałem i zaczynam przygodę.
  • 20.06, 16:18:40

~Stevens

Ja też z Akademii Walki :) Świetnie motywuje trener, Sebastian Skrzecz. Konkretny, rzeczowy człowiek.
  • 4.09, 12:43:58

~szulcovy

Mnie motywuje to, że widać efekty na sylwetce. Nie ma nic lepszego kiedy patrzysz w lustro i widzisz zmiany na lepsze. Ja dużo schudłem dzięki szkole tańca royal dance center w opolu. Chodzę tam na zajęcia street dance.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj trzeci znak kodu hmy2g