FORUM
Sport

soki po treningu?

• 26.04.16, 22:04:54

~tomaszanders

co sądzicie o dużej szlance świeżego soku owocowego lub warzywnego po treningu? wzmocni? uzupełni niedobory? mam na oku taki sprzęcik do tego własnie i sie zastanwiam
  • są zwolennicy prochów i naturalnych dodatków, ja poza trengiem czy dietą pijam soki, i cala moja rodzina też ,
  • po treningu, przed, czy do śniadania, zdrowe świeże soki to podstawa i ważny element mojego żywienia,
    sam przyrządzam sobie soki w moim slow juicer
  • 15.05.16, 21:37:01

~tomaszanders

w sokowirówkach chyba szybciej/.? nie ma zbyt wiele czasu, ale wolę też naturalne wzmocnienie
  • sokowirówki są szybsze, to prawda, ale soki z nich są mniej "zdrowe", cały sekret slow juicer czyli wyciskarki to tempo a przez to temperatura jej pracy, niska ! a wiadomo że wysoka temp "zabija" witaminy
  • czyli jak na treningu liczy się jakość , a nie szybkość ;] ale jakie te wyciskarki są>? phlips,bosch?
  • ja mam MUKE kupione na www.muke.com.pl
  • 31.05.16, 19:34:39

~tomaszanders

łaaa japońska produkcja, nie ma więc mowy o bublu ?wr_zm jak ta jakość w praktyce?
  • brytyjska marka, japońska technologia !
    dobra cena mi się trafiła :)
    jakość ? świetna ! bardzo się spisuje, dobra zabawa jest przy robieniu soków, i można eksperymentować, łatwo się ją czyści,
    tak, myślę że to był dobry zakup
  • 28.06.16, 15:10:29

~tomaszanders

nie znoszę szorować tych malutkich lub ogromnych częsci takich robotów. mówisz ,że wystarczy opłukac? a gdzie promocyjna cena???
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu E9FQm