MenStream.pl Forum Męski świat O wszystkim Skąd pestki marihuany
FORUM
O wszystkim

Skąd pestki marihuany

 • 15.05, 19:28:26

  ~Baklarzane

  Ostatnio coraz więcej słyszę o tym, że ktoś kupuje nasiona marihuany w jakiś legalnych sklepach w Polsce?! Trochę szok ale jakieś ziarno prawdy w tym musi być. Tak więć moje pytanie jak to z tym jest i co to za sklepy?
 • 16.05, 11:36:28

  ~kakaicz

  Nawet nie ziarno a cała prawda :P Nasiona w Polsce są legalne i możesz je kupować- w świetle prawa nie robisz nic złego dopóki nie zaczniesz ich sadzić i hodować. Sklepów jest mnóstwo ale ja zawsze korzystam z nasionamari.pl bo mają fajne bonusy i nasionka bardzo dobrej jakości. Warto zobaczyć :)
 • zgadzam się z kakaicz. Ja akurat zamawiam od początku na ganja farmer bo kumpel mi ich polecił i tak już zostało, a że w porządeczku wszystko jak ma być to nie eksperymentuje.
 • 22.05, 15:05:14

  ~podpisanyon

  Ganja i nasionamari są bardzo popularnymi sklepami tutaj. Ja akurat też wolę nasionamari bo jakoś większe zaufanie do nich mam :) Mimo to oczywiście wszystko jest w 100% legalne :)
 • 24.05, 14:15:43

  ~doro32


  ~ikuw napisał(a):

  zgadzam się z kakaicz. Ja akurat zamawiam od początku na ganja farmer bo kumpel mi ich polecił i tak już zostało, a że w porządeczku wszystko jak ma być to nie eksperymentuje.

  Ja tak jak kolega bo jak wiem, że coś jest ok to nie szukam wrażeń :D
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu 9Cfqk