MenStream.pl Forum Męski świat O wszystkim Skąd pestki marihuany
FORUM
O wszystkim

Skąd pestki marihuany

 • 15.05, 19:28:26

  ~Baklarzane

  Ostatnio coraz więcej słyszę o tym, że ktoś kupuje nasiona marihuany w jakiś legalnych sklepach w Polsce?! Trochę szok ale jakieś ziarno prawdy w tym musi być. Tak więć moje pytanie jak to z tym jest i co to za sklepy?
 • 16.05, 11:36:28

  ~kakaicz

  Nawet nie ziarno a cała prawda :P Nasiona w Polsce są legalne i możesz je kupować- w świetle prawa nie robisz nic złego dopóki nie zaczniesz ich sadzić i hodować. Sklepów jest mnóstwo ale ja zawsze korzystam z nasionamari.pl bo mają fajne bonusy i nasionka bardzo dobrej jakości. Warto zobaczyć :)
 • zgadzam się z kakaicz. Ja akurat zamawiam od początku na ganja farmer bo kumpel mi ich polecił i tak już zostało, a że w porządeczku wszystko jak ma być to nie eksperymentuje.
 • 22.05, 15:05:14

  ~podpisanyon

  Ganja i nasionamari są bardzo popularnymi sklepami tutaj. Ja akurat też wolę nasionamari bo jakoś większe zaufanie do nich mam :) Mimo to oczywiście wszystko jest w 100% legalne :)
 • 24.05, 14:15:43

  ~doro32


  ~ikuw napisał(a):

  zgadzam się z kakaicz. Ja akurat zamawiam od początku na ganja farmer bo kumpel mi ich polecił i tak już zostało, a że w porządeczku wszystko jak ma być to nie eksperymentuje.

  Ja tak jak kolega bo jak wiem, że coś jest ok to nie szukam wrażeń :D
 • 30.05, 12:31:20

  ~prokuratorek123

  A co oznacza ten certyfikat SSL na nasionamari? bo znajomi mi to tłumaczył, że niby dużo bardziej bezpiecznie itp. no ale skoro to legalne to jak? :D
 • 1.06, 18:47:46

  ~kulekmar

  Jest sklepów trochę i wiadomo, że każdy chce czymś skusić. Ja od początku na ganja farmer bo nigdy się nie sparzyłem więc po prostu nie brnę i nie próbuje. ale każdy może gdzie chce
 • 5.06, 14:16:30

  ~maczo123

  Taki certyfikat daje ci to, że masz "szyfrowane zakupy" generalnie najbezpieczniejsza opcja zakupu przez internet :) dlatego nasionamari mają tylu klientów bo w tym aspekcie można im w 100% ufać i na nich polegać :)
 • 6.06, 11:08:29

  ~szum27


  ~kulekmar napisał(a):

  Jest sklepów trochę i wiadomo, że każdy chce czymś skusić. Ja od początku na ganja farmer bo nigdy się nie sparzyłem więc po prostu nie brnę i nie próbuje. ale każdy może gdzie chce


  tak to fakt każdy ma jakieś swoje ulubione i tak to już jest :D Ale ja tak samo haha :D
 • 12.06, 19:56:24

  ~krutus

  Widzę, że głównie polecacie dwa sklepy. W sumie to zrozumiałe bo ganja to stary wyga na rynku a nasionamari to najbezpieczniejsze zakupy. Ja teraz własnie przerzuciłem się na ten drugi bo cenowo i jakościowo nie odbiegają a jednak bezpieczeństwo przede wszystkim w tych tematach :)
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj drugi znak kodu Qp6uc