MenStream.pl Forum Męski świat Podróże Ryszard Kukliński był powodem tajnego spotkania w Watykanie. Co agent CIA powiedział papieżowi?
FORUM
Podróże

Ryszard Kukliński był powodem tajnego spotkania w Watykanie. Co agent CIA powiedział papieżowi?

Zobacz komentowany artykuł
 • Michnik- komunistyczne dno, lepiej zamilcz
 • Kukliński też był członkim PZPR a nie poruszasz tego tematu tylko innych chamie wyzywasz od najgorszych . Michnik się nie sprzedał tak jak ten Kuklinowski a teraz robią z niego bohatera , to jest dopiero dno.
 • Michnik, stary SBek i propagandowa tuba komuny NIE MA PRAWA wypowiadać sie o bohaterze Kuklińskim. Świeć Panie nad jego duszą.
 • 6.02.14, 12:04:27

  ~rwwwwwwwwwww

  Michnik się dogadał z kim trzeba tak ładnie, że nie ma na to żadnych papierów. W IPN jest to , co chcieli, żeby zostało.
  ~sem23 napisał(a):
  Kukliński też był członkim PZPR a nie poruszasz tego tematu tylko innych chamie wyzywasz od najgorszych . Michnik się nie sprzedał tak jak ten Kuklinowski a teraz robią z niego bohatera , to jest dopiero dno.

 • 6.02.14, 12:49:46

  ~jANxxIII

  PRZECZYTAJCIE OSTATNI PRZEGLĄD O "BOHATERZE"
 • nie można gloryfikować zdrajców kimkolwiek i dlakogokolwiek zdradzili czy pracowali , gloryfikacja takich elementów jest chora i zagraża istocie przysięgi.
 • 6.02.14, 15:42:56

  ~Matka nie Boska

  i tak pomogli wywalczyc blogoslawiony kapitalizm JPII i Kuklinski z CIA, a wierni dzisiaj z solidarnosci ciagle strajkuja, ciagle im sie cos nie podoba w ustroju kapitalistycznym, o ktory dzielnie walczuli z JP II. Nie rozumiem, trzeba sie cieszyc wrzeszci, a ostatecznie jak mawial JP II - Nie Lekajcie Sie.
 • 6.02.14, 15:43:59

  ~Matka nie Boska

  ~sem23 napisał(a):
  Kukliński też był członkim PZPR a nie poruszasz tego tematu tylko innych chamie wyzywasz od najgorszych . Michnik się nie sprzedał tak jak ten Kuklinowski a teraz robią z niego bohatera , to jest dopiero dno.

  popieram i jest nas wiecej
 • 6.02.14, 15:47:07

  ~Matka nie Boska

  tak to jest jak da sie wyksztalcenie i robote ludziom z robotniczych rodzin, a z pochodzenia z przedwojennych lepianek. Komuna matka, z ktorej reki jedli, ktora dawala robote, mieszkania ( jeszcze bylo darcie geby ze nie takie duze jak trzeba,hahaha), wyksztalcenie i szkoly dla tych nie pisaty nie czytaty, a ci sami ja obalili- obcieli galaz, na ktorej siedzieli, obcieli reke, z ktorej jedli, dzisiaj skomla,ze im ustroj, O ktory WALCZLYLI sami nie pasuje. Takim to nic nie pasuje ,bo nie wiedza o co walcza i nie maja bladego pojecia o swiecie, w d..ie byli i g..o widzieli, naogladali sie tylko Bold and Beautiful, ale dno, masy.
 • "Każda nadzieja na pozyskanie czegoś, co osłabiało Związek Sowiecki, dawała mi ogromną siłę". A jaką uciechę miała CIA kiedy udało się pozyskać jeszcze jednego agenta do tego osłabiania, nad którym pracowali tyle lat.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu FV6ca