FORUM
O wszystkim

przeprowadzka

• 1.07, 12:32:12

~marcinsabon

Razem z żonką zmieniamy mieszkanie i zdecydowaliśmy się na pomoc firmy, która nam to spakuje przewiezie jest to transportprywatny.com nie mamy na to tyle czasu, ani możliwości żeby zająć się ty osobiście. Mamy też sporo rzeczy, których nie chcemy brać, nie wiemy co z nimi zrobić np. stolik, kilka krzeseł. Gdzie można je przekazać, nie są zniszczone, a nam już się nie przydadzą.
  • 6.07, 13:07:06

~patryk31

mnie też czeka przeprowadzka, ale do innego miasta może się z nimi skontaktuje bo nie mam jak tego przewieźć, a zależy mi na czasie... szczerze to nie wiem, ale może jak dasz ogłoszenie, że oddasz za darmo ktoś na pewno skorzysta
  • 4.08, 14:19:22

~karolpety

albo potrzebującym można. Ja korzystałem z ich usług nie do przeprowadzki tylko transport kilku sprzętów
  • 24.08, 12:07:49

~janek32

też tak uważam, jest sporo osób, które chętnie wezmą na pewno. jak masz jeszcze firmę, która to komuś np. przewiezie, ta co pisałeś to wiesz jaki ktoś będzie zadowolony hoho
  • 15.09, 09:30:29

~marcinsabon

Znajoma miała taką rodzinę, która potrzebowała więc im przekazaliśmy. Firma Wiki sprostała wymaganiom jeśli chodzi o usługę, szybko, sprawnie, naprawdę ekstra, tutaj podziw dla Panów, widać, że profeska jest.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu 3UvHe