MenStream.pl Forum Męski świat Seks Promotorki naganiają, hostessy i tancerki skubią klientów. Kluby go-go kuszą do pracy nawet mamy
FORUM
Seks

Promotorki naganiają, hostessy i tancerki skubią klientów. Kluby go-go kuszą do pracy nawet mamy

Zobacz komentowany artykuł
 • 6.05.14, 14:00:09

  ~trollhunter

  w najbardziej znanym warszawskim klubie tego typu, za kilkadziesiąt złotych dziewczyna zatanczy ci prawie na nosie, bez problemu mozna ja pomacac praktycznie wszędzie. zresztą wiekszosc z nich to paszczury tragiczne, i faktycznie wyglądają jakby dorabiały poza lokalem, bynajmniej nie intelektualna dyskusją.
  Podsumowując, te lokale to takie soft-burdele.
 • 6.05.14, 15:33:41

  ~burdel na kółkach ta ojczyzna

  To są Kluby ? ......przecież to są zwykłe burdele gdzie za 300 złotych można bzykać aż do finału we wszystkie możliwe dziurki każdą tancerkę łącznie z barmanką.
 • ghj
 • w dzieciństwie, obok nas mieszkała młoda kobieta, zadbana, pięknie pachnąca, i jak to sąsiadka, zaprzyjaźniła się z naszą mamą, samotnie wychowującą trójkę dzieci, pracowała tylko w nocy, więc my często po powrocie ze szkoły do czasu aż mama wróciła z pracy czas spędzaliśmy u niej, była oczytana, potrafiła podpowiedzieć jak napisać wypracowanie, rozwiązać zadania, znała angielski, pięknie rysowała, no i zawsze miała coś słodkiego; dopiero wiele lat później jak Ona od kilku lat nie mieszkała już obok nas, dowiedzieliśmy się od mamy w jakim charakterze "pracowała" na tych nocnych zmianach, mama wtedy powiedziała że niewiele spotkała w swoim zyciu równie uczciwych i życzliwych osób
 • https://vimeo.com/52020499
 • 22.05.14, 13:14:03

  ~V_Vendetta

  Łykajcie dalej te bajki, nieuzasadnione i niepotwierdzone bzdury o Cocomo. To dowodzi jednego - że mamy baaaardzo ubogie intelektualnie społeczeństwo.
 • Zalosne
 • 16.06.14, 15:24:30

  ~agagagagaga

  niekoniecznie tancerki/ hostessy pracujące w klubach go go muszą być jakieś rozpustne, a na pewno usługi seksualne nie wchodzą w zakres ich obowiązków. W Cocomo dziewczyny mogą się napić drinka z klientem ale to nie jest broń boże przymus. Polecam poczytać sobie co dziewczyny piszą na gowork: http://mcaf.ee/p2g84 nie warto tak od razu osądzać jakimiś stereotypami
 • 2.07.14, 10:49:11

  ~1234 Aneta

  Zgadzam się, ja sama pracuję jako tancerka w Cocomo i nie uważam się za pozbawionego intelektu "paszczura". Jestem osobą wykształconą,ale niestety dyplom magistra w naszym kraju nie gwarantuje mi dobrze płatnej pracy, która pozwoli mi jako osobie samotnej utrzymać się.
  /niczego poza tańcem nie robię, nie tańczę nikomu "na nosie", nie uprawiam nierządu i nie traktuję tej pracy jako zajęcia na całe życie. Nigdy nikogo nie okradłam i uważam, że nie należy oceniać wszystkich ludzi jedną miarą, ani tez wszystkich klubów go-go, ponieważ miejsca są różne ale o sieci Cocomo wypowiem się dobrze ponieważ mam tam legalną pracę, dobre zarobki i jasne reguły współpracy, gdzie nikt do niczego mnie nie zmusza.
 • 26.08.14, 15:02:06

  ~Elwireczka...

  Czytam te wszystkie portale i dochodzę do wniosku, że chyba muszę spróbować i przekonać się jak to na prawdę wygląda. Są opinie pozytywne, są negatywne -ale w sumie jak o każdej firmie, a przecież w ostateczności zawsze mogę wypowiedzieć umowę.
  Co o tym myślicie?
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu Annni