MenStream.pl Forum Męski świat O wszystkim prezent na wieczór kawalerski
FORUM
O wszystkim

prezent na wieczór kawalerski

• Norman OZ 26.07.13, 13:35:02

Norman OZ

Zbliża się wieczór kawalerski mojego dobrego znajomego. Chciałbym mu zakupić coś naprawdę fajnego , coś co zapamięta na całe żcyei... macie jakis pomysł na prezent na wieczór kawalerski?
  • Barnaba22 26.07.13, 13:43:47

Barnaba22

Jest taki jeden preznet który jest juz wypróbowany , ale zawsze trafia do serc... dmuchana lala!! A najlepiej czarna dmuchaną lalę z wielkim biustem... to dopieor gratka!!
  • Za tatuaż mu zapłać, do końca życia będzie o tym prezencie pamiętał to pewne :D
    Skok na bungee trochę oklepany, fajniejszy skok ze spadochronem, ale też droższy. Ja ostatnio byłem na torze firmy Motoprezent i śmigałem sobie Arielem Atomem, też wspomnienia niesamowite. Może lećcie do Monako i pobawcie się w stylu Kac Vegas? :D
  • spectacor 29.07.13, 10:02:45

spectacor

eee a od keidy na wieczor kawalerski daje sie prezenty? pierwszy raz o czyms takim slysze bo wczesniej sie nie spotykalem z takimi akcjami. moim zdnaime przesadzasz i idzi napijcie sie wodki i problem sie rozwiaze sam :)
  • ja swojemu koledze kupilem korek analny.. tak moze to sie wydawac smieszne ale ja juz wtedy cos wudawalo mi sie ze on bedize gejem i nie wiele sie mylilem bo 3 lata po slubie przyznal sie zonie ze jest gejem i woli chlopakow....
  • 8.01.16, 15:43:37

~Kasia9111

Myślę, że najlepszym prezentem będzie coś oryginalnego. Może przejażdżka super samochodem albo driftem :) od mojej przyjaciółki mąż dostał przejażdżkę Ferrari w Kamieniu Śląskim z turboprezent.pl i wiem, że cieszył się jak małe dziecko :D
  • 3.03.16, 09:00:16

~łukki99

mój przyjaciel marzył o aparacie fotograficznym, zawsze miał "lekka" zajawkę do zdjęć :) najpierw chcieliśmy mu go kupić w sklepie, a pozniej ktorys ze znajomych powiedział, ze słyszał ze jest taki portal Dziobacz, który działa jak portal crowdshoppingowy, czyli im więcej osób chce kupić daną rzecz, tym jej cena spada. :D zgłosiliśmy projekt, czekaliśmy na dostawce, a pozniej na kolejne osoby, ktore róznież chciały kupić ten apart i jego cena na koniec realizacji była naprawdę fajna :)
  • Najlepiej jeśli to będzie coś o czym marzył. Jeśli nie wiesz wejdź na inbook.pl, myślę że fajny byłby zegarek z grawerem
  • Najlepszy prezent to impreza jego życia, niekoniecznie z paniami wyskakującymi z tortu, bo nie wiadomo co potem z tego wyniknie, a chyba chcesz, żeby slub był, co nie? :P A tak serio to zgadajcie sie z kumplami, zabierzcie ziomeczka gdzies poza miasto, kumpelski wypad, zarezerwujcie hotel, miejscówke na impreze i do rana! My tak zrobiliśmy jednemu z nas, skoczyliśmy do Białej Podlaskiej, miejscóweczka w fajnym hotelu Delfin, spoko warunki, dobre jedzenie, cenowo ok :) Bawcie się!
  • 4.01, 14:58:03

~jagopda21

Heya, mam pytanie: kupowaliście coś na tym dziobaczu ???
    Wydaje się sensowne bo mozna się skrzyknąć i kupować w grupie. Jest to o tyle ciekawe, że sami życzymy sobie żeby poszukali dla nas konkretnego towaru.
    Sprawdźcie i dajcie znać. www.dziobacz.pl
    Jak coś to jestem chętna na ekspres do kawy jakiś taki do 1,500 zł
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu EivJm