MenStream.pl Forum Męski świat Kobiety prezent na rocznicę ślubu dla żony
FORUM
Kobiety

prezent na rocznicę ślubu dla żony

• 12.08.15, 11:22:40

~maciuśkról

Szukam wyjątkowego prezentu dla żony z okazji naszej rocznicy ślubu. Z racji tego, że są wakacje, a my mamy jeszcze urlopy do wykorzystania, zdecydowałem się na zorganizowanie kilkudniowego wyjazdu w góry (tam się właśnie poznaliśmy). Z racji tego, że żona lubi dostawać takie drobne rzeczy, które potem będą jej przypominać o danej okazji, chciałbym podarować jej także coś co będzie dla niej właśnie taką pamiątką. Macie może jakieś niekonwencjonalne pomysły na tego typu pamiątkę?
  • 12.08.15, 19:24:00

~gośka8763

Uważam, że wyjazd w miejsce poznania, jest bardzo dobrym pomysłem i na pewno małżonka będzie zadowolona. Jako propozycję na dodatkowy prezent, skoro żona lubi takie pamiątkowe rzeczy, mogę zaproponować taką kryształową statuetkę. Jest to dość modna rzecz w moim otoczeniu. Sama na ostatnie urodziny dostałam od męża takie dwa serca połączone ze sobą w kryształowym sześcianie, a pod nimi wygrawerował bardzo osobiste życzenia. W porównaniu z kwiatami, które dostawałam rok w rok, to była to naprawdę miła odmiana. Myślę, że twojej żonie też by mógł się spodobać.
  • 13.08.15, 12:55:16

~maciuśkról

gośka8763 mogłabyś mi podpowiedzieć , gdzie czegoś takiego mogę szukać? Twój pomysł mnie zaintrygował i chętnie bym zobaczył jak coś takiego wygląda. I może wiesz jak to cenowo mniej więcej stroi?
  • 13.08.15, 15:17:17

~gośka8763

Sprawdź sobie internetowy sklep kryształy3d.pl masz tam naprawdę sporo różnych propozycji, zależnych od okazji. Co do cen to różnie to wygląda, możesz znaleźć statuetkę za 80 zł, ale też możesz zamówić taką za 250zł i dokupić do niej jeszcze jakieś bajery typu podświetlenie, czy podstawka :)
  • 14.08.15, 17:34:03

~halohalo

Moim zdaniem taka kryształowa statuetka jest naprawdę fajnym pomysłem, który zostaje na pamiątkę, szczególnie, że obchodzicie rocznicę ślubu. Tak jak gośka8763 pisała, rodzai i motywów tego jest mnóstwo, jednak mnie osobiście, najbardziej podobają się takie ze zdjęciem. Mógłbyś przykładowo dać wasze ślubne zdjęcie w takim krysztale, wydaje mi się, że każda kobieta byłaby zachwycona.
  • 3.09.15, 13:59:09

~maciejkuu

skoro to ważna okazja i zależy Ci na czymś wyjątkowym to przejrzyj http://www.artess.pl/sklep/ , mają tam spory wybor, wiec pewnie ciezko bedzie Ci sie zdecydowac tylko na jedna rzecz ;)
  • bizuteria
  • 16.10.15, 11:20:14

~zenon9876

na rocznice ślubu zorganiozowalem wypad nad morze do Ustki i wykupiłm pakiet SPA dla par w hotelu Lubicz www.hotel-lubicz.pl . Żona była zachwycona bo nie tylko odpoczeła ale i w koncu mielismy okazje spedzic trcohe czasu razem. Ja tez nie narzekałem bo dobrze sie bawiłem a nie kosztowałao mnie to fortuny/
  • Kup jej taki piękny zestaw do sushi dla dwojga jak ten z Duka http://dukapolska.com/porcelana-i-ceramika/zestawy-do-sushi/zestaw-do-sushi-dla-dwojga-8el-duka-kasumi.html , podaj na nim sushi, świece, wino, romantyczna kolacja dla dwojga. Ewentualnie dokup jakąś bielizne...Na pewno bedzie szczęśliwa
  • Ja bym postwił na coś prakycznego. oczywiście nie pisze tutaj na przykład o komplecie garnków czy też o mopie ( mój kumpel swoją drogą kiedyś coś takiego sprezentował swojej żonie...) ale na przykład o depilatorze czy tez o nowej lokowce. Uwierzcie,ze kobieta z czegoś takiego na pewno bedzie bardzo zadowolona ( warto byłoby jej się również wcześniej podpytać co chce dostać...).
    Zerknij sobie do działu higiena w sklepie rtv Euro agd:
    http://www.euro.com.pl/do-higieny-i-pielegnacji.bhtml

Obecnie mają tam wiele promocji oraz praktycznie wszystko można kupić na raty. Tak wiec nie musi byc to wcale taka duża inwestycja. Nie musisz całej kasy płacić od razu.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj drugi znak kodu vB8uj