MenStream.pl Forum Męski świat Kobiety Prezent dla dziewczyny
FORUM
Kobiety

Prezent dla dziewczyny

• Witam koledzy !
    Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, więc chcę kupić mojej dziewczynie
    jakiś fajny prezent. Jako, że my faceci z reguły nie mają talentu do
    kupowania prezentów przyszło mi was prosić o radę, dziewczyna lubi
    każdego rodzaju biżuterię - niestety jakoś w allegro nie mam zamiaru
    wierzyć ponieważ sporo razy się już sparzyłem...
    Chciałbym coś pewnego i oryginalnego, mówiąc lubi biżuterie mam na myśli, że ma tego już sporo i ciężko dobrać coś nowego..

Chciałbym też się jej w bardzo niedalekiej przyszłości oświadczyć , ale
    czy pierścionek zaręczynowy to dobry prezent na święta ?

Poradźcie coś..
  • Będzie, że spamuję ale skoro jesteście już długo ze sobą ( wnioskuję po chęci na oświadczyny ) po powinieneś wiedzieć sam najlepiej co lubi. Ciężko mi doradzić coś poza allegro.
    Jestem z Legnicy i jak kupowałem swojej kobiecie biżuterie to skorzystałem z usług firmy
    www.zlotnik-lombard.pl - oprócz samej biżuterii też grawerują , odnawiają i sprzedają.
    Ale to jak mówię sam korzystałem bo mieszkam niedaleko , jeśli przez sieć to musisz sam zdecydować

Powodzenia ! Aleks
  • 4.03.15, 18:49:37

~IVVONA33

A nie uważasz że bielizna była by dobrym prezentem? Ja lubię od swojego chłopaka dostawać takie fanty. Specjalnie mu czasami podsyłam linki do tego sklepu http://ekskluzywna.pl/bielizna-damska aby wiedział co mi się spodobało :)
  • Moim zdaniem super prezentem jest biżuteria. Która z nas jej nie lubi dziewczyny? :D Bardzo ładne kolczyki, bransoletki, pierścionki są na e-zegarki.pl. I złote i srebrne i z białego złota :D Poszukaj tam, bo ceny też są bardzo ok :)
  • 23.11.16, 01:04:13

~kallinnaa

Skoro to prezent na święta, to może jakiś komin albo czapka? :D Tutaj sa super rzeczy: http://www.nastopy.pl/ :)
  • tatiana66 24.11.16, 12:03:05

tatiana66

Biżuteria, to zawsze prezent w punkt :)
  • Dokładnie, też uważam, że biżuteria to jest super prezent :) Zerkknij sobie an stronkę https://www.e-zegarki.pl/, tam mają spoko rzeczy :)
  • 10.07, 14:23:37

~polla332

Kolacja to też fajny prezent albo chociaż część prezentu :D Ja ostatnio bardzo polubiłam salto na wilczej, rewelacyjne owoce morza tam mają no i klimat jest fajny :)
  • 13.07, 15:30:56

~Gościówa

Ja pamiętam, jak czekałam na pierścionek... Każda okazja jest dobra!
    Teraz jesteśmy już po ślubie :) W prezencie dostaję najczęściej rośliny, bo dbamy bardzo o ogród. W prezencie ślubnym dostałam sadzonki jagody kamczackiej i borówki amerykańskiej z tego znanego gospodarstwa Romańskich :)
  • 13.07, 15:32:25

~Zingara

A ja dostałam piękną wazę ze wzorem ryby z Cygal Art Deco :) Jak zwiedzaliśmy galerię, to najbardziej mi się podobała właśnie ta waza, ale nie mówiłam, że ją chcę :) To była niespodzianka!
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj drugi znak kodu 1J2Wk