FORUM
Motoryzacja

polerowanie auta

• LoveAnimal 4.07.12, 14:15:42

LoveAnimal

Czym można najlepiej wypolerować auto? tak, żeby było dobrze i żeby nie porysować w ogóle? kupiłem nowe auto parę dni temu i wolę się upewnić zanim zabiorę się na pielęgnację, zeby zrobić to fachowo
  • A nie lepiej jechać do myjni samochodowej gdzie zrobią to fachowo? Ja generalnie bałbym się sam polerwoać mój samochód , bo nie wiem co stosować!!
  • pewnie ,że lepiej do myjni, bo wypolerują ci woskiem, profesjonalnie, nie będziesz musiał sam kupować żadnych sepcyfików, tracić czasu na polerowanie i unikniesz stresu!
  • Proces polerowania lakieru wbrew pozorom jest dość skomplikowany i czasochłonny jeśli ma być wykonany dobrze.
    W skrócie jest opisany tutaj --> http://www.czyszczenieauta.pl/polerowanie-lakieru-usuwanie-rys
    Warto podzwonić po kilku miejscach gdzie to robią i zorientować się jakie mamy możliwości w okolicy. Polerowanie polerowaniu nie równe :)
  • Ja zawsze jeżdżę do myjni na polerowanie, nigdy nie podjąłbym się tego sam. Jeśli chodzi o Gdańsk to w Fabryce Pary robią lakierowanie zgodnie ze stanem powłoki lakierniczej, super sprawa
  • Zawsze na mycie, wosk i polerowanie jezde na myjnie.
  • 31.03, 10:58:09

~Awalak

ja się w myjnie nie bawię, spokojnie samodzielnie można robić polerowanie i nie ma się co obawiać, że się samochodowi zaszkodzi tylko wiadomo, że nie można kupić byle czego, K2 ma jak dla mnie najlepsze te produkty, ja mam akurat wosk w płynie spectrum ale wybór jest tak ogromny, że na pewno coś Ci podejdzie i można mieć z takiego samodzielnego dbania o auto sporo satysfakcji
  • zamawiasz przez internet k2 proton- wosk do auta i jedziesz z koksem :) Dla mnie jest to najlepszy kosmetyk z tej tematyki. Nie dość, że daje połysk to jeszcze fajnie wydobywa kolorek :)
  • 14.07, 11:41:04

~krysztalowy

Użycie dobrego wosku to podstawa bo to ogromna ochrona dla lakieru. Z różnych wosków tez bym polecał K2 Proton bo jest w dobrej cenie a naprawdę ma świetnie właściwości.
  • 24.08, 12:25:16

~ryszardo4

Do polerowania karoserii najlepiej nada się specjalny wosk. Kupisz takie w sklepie rg narzedzia, mają tam duży wybór, no i dobre jakościowo produkty.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj drugi znak kodu f6pGd