FORUM
Kobiety

Oświadczyny

• Gdzie oświadczyliście się swoim kobietom ? :)
  • 30.11.15, 13:13:17

~Janek270

My poznaliśmy się na Warszawskiej starówce, pozniej wyjechaliśmy z Warszawy ale czułem zę muszę oswiadczyć się w tym mieście, zaprosiłem Alę na kolacje, chyba niczego się niespodziewała , ale nie ukrywam byłem bardzo zdenerwowany. Byliśmy w restauracji Pod Gigantami, przepiękne wnętrza mają , a jedzenie jeszcze lepsze, noo i po kolacji uklęknąlem i zrobiłem to:)
  • Oświadczyny, oświadczynami, to ważna sprawa ale znaleźć później fajne miejsce na wesele to dopiero jest wyzwanie :D Jakby ktoś z okolic łodzi poszukiwał, to świetna jest Venge w Łodzi :)
  • damian171 13.01, 12:08:12

damian171

Moim zdaniem najlepsze będzie jakieś miejsce, które jest dla waszego związku wyjątkowe, tak jak kolega wyżej pisał o warszawskiej starówce, dobrze byłoby ją trochę zaskoczyć, ja bym wybrał jakiś spacer właśnie po jakimś takim starym mieście
  • 31.03, 14:08:19

~Kacper222

Albo jakaś romantyczna restauracja? MOże to i takie klasyczne, ale wydaje mi się że to dobry pomysł. Z takich fajnych miejsc, to znam na przykład Salto an wilczej w Warszawie
  • 28.04, 14:40:40

~Myreket

Ja się oświadczyłem na wyjeździe w rzymie. Piękne miejsce, super atmosfera i fajnie to wypadło. Potem po przyjeździe do domu zaczęliśmy poszukiwania sali weselne. Padło na best western efekt express w krakowie. Juz nie możemy sie doczekać.
  • Ja oświadczyłem się na wakacjach w Grecji i też teraz poszukujemy już sali :D My jesteśmy z Grudziądza więc nowy hotel powstał Ibis Styles więc najprawdopodobniej tak zostanie;) Oświadczyny jednak to był stres.... strach pomyśleć o ślubie i weselu :D
  • Ja we włoskiej restauracji Trattoria il Successo w Warszawie :D Moja uwielbia włoską kuchnię, a że to nasza ulubiona restauracja nawet się nie spodziewała, że akurat tego dnia zostanie moją narzeczoną :D
  • 20.06, 15:50:55

~Stevens

W naszej świeżo wyremontowanej kuchni :D Serio, tuż po tym, jak ekipa z roka69 zamontowała u nas nowe meble, powiedziałem że czas na następny krok i wyjąłem pierścionek.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj drugi znak kodu nAmHb