MenStream.pl Forum Męski świat Kobiety Oryginalny prezent dla dziewczyny
FORUM
Kobiety

Oryginalny prezent dla dziewczyny

• polecicie mi coś oryginalnego dla dziewczyny? chcę jej coś kupić na imieniny, które niedługo ma. myślę, że ją zaskoczę, bo nigdy nie obchodziła imienin. może wpadło Wam ostatnio coś ciekawego w oko?
  • wejdź sobie na krysztaly3d.pl
    znajdziesz tam takie grawerowane statuetki z przeróżnymi wzorami. moim zdaniem oryginalne. pytanie tylko czy tobie przypadną do gustu.
  • W sumie nie głupie te kryształy, bo czegoś takiego to jej jeszcze nie dawałem. Tylko nie wiem czy dopasuję tak odpowiednio grafikę z tekstem który tam jest na tych kryształach. W sensie żeby to po prostu pasowało do okazji.
  • hm, ale przecież możesz wybrać dowolną grafikę, bo do każdej sam sobie ustalasz jaki ma być tekst. na stronie przy każdym krysztale jest tak zwany konfigurator w którym sam projektujesz swój kryształ 3d.
  • Zegarek może, albo jakaś biżuteria? Niby mało oryginalne, ale moim zdaniem wcale tak nie jest i to świetny pomysł na podarunek :) Zerknij na stronkę e-zegarki.pl, maja naprawdę świetną ofertę :)
  • Dzięki bardzo za wszystkie pomysły. Ostatecznie zdecydowałem się kupić dziewczynie ten kryształ 3d. wybrałem motyw z różą. dodałem od siebie dedykację, więc chyba ją to zaskoczy :P
    Czekam już na przesyłkę.
  • 3.12.16, 13:19:34

~Krzychu.pl

Moja narzeka, że mamy mało zdjęć. No to się zdziwi bo będziemy mieć wspólną sesją, taką dla par u portretyanety.pl. Myślę, że to fajny pomysł. Ona uwielbia zdjęcia.
  • 7.12.16, 10:06:29

~Krzysiek300

masz sporo cierpliwości bo ja jednak na taką sesję chyba nie dałbym się namówić, teraz za to lubej sprawiłem jakiś blender który miała dawno upatrzony http://www.galerialucznik.pl/pl/p/BLENDER-KIELICHOWY-BL-566/1316 więc aktualnie dzień bez jakiegoś koktajlu czy super zdrowego soczku jest dniem straconym i boję się, że jej nigdy nie przejdzie :D ale grunt że prezent się sprawdził :P
  • damian171 13.01, 12:02:48

damian171

weź ją do teatru lub do opery ;) takie wyjścia są moim zdaniem sto razy lepsze niż wszelkie świecidełka
  • 19.01, 19:19:35

~kałużnyyer

Jeżeli Twoja kobieta jest grafikiem komputerowym, to może warto by sprawić jej prezent w postaci oryginalnego Photoshopa? Można go kupić na klucz-system. Jest dosyć drogi, ale praca na takim programie szybko się zwraca. Pomyśl o tym :)
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj drugi znak kodu vRftj