MenStream.pl Forum Męski świat Motoryzacja Olej do sprzętu ciężkiego, jaki?
FORUM
Motoryzacja

Olej do sprzętu ciężkiego, jaki?

• 7.02, 12:31:32

~marcyz1

Jaki olej najbardziej polecacie jeżeli chodzi o sprzęt ciężki/budowlany? Czy są jakieś dobre oleje które zarówno będę mógł wlać do takich maszyn jak i zarówno do ciągnika?
  • 7.02, 13:02:24

~tobiaszkr

Do maszyn ciężkich tego typu polecałbym ci Revline. Sam osobiście używam KRATOS UTTO 10W/30 do ciągnika ale w jego specjalizacjach jest dokładnie napisane, że do maszyn budowlanych również jak najbardziej można wlewać :)
  • 7.03, 08:39:26

~holipop

Kiedyś o tym Revline bardzo dużo dobrego słyszałem ale jakoś temat ucichł. Sam osobiście jestem na etapie wymiany oleju w ciągnikach i może też się na niego w takim razie zdecyduję. A co to za marka traktorka u ciebie?
  • 13.03, 13:43:03

~tobiaszkrr

Ja mam Ursus 11054 i Revline sprawuję się idealnie. Spróbuj u siebie, na pewno nie pożałujesz :)
  • 20.03, 19:29:26

~gracjanek123

Revline jest ok bo ma fajny stosunek jeżeli chodzi o poziom emisji a wartości smarne. Też stosuje od dłuższego czasu w rolnictwie i nie wymieniłbym na nic innego :)
  • 27.03, 14:52:19

~fundamentalny

Pierwsze słyszę o tym Revline. Coś więcej o nim, kto go produkuje? Bo z tego co piszecie warto na niego stawiać a właśnie szukam czegoś nowego
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu gViGd