FORUM
O wszystkim

Okna w domu

• malaKobietka 7.07, 14:39:54

malaKobietka

Chłopaki, potrzebuję pomocy :) Czym kierować się w pierwszej kolejności przy wyborze okien? Jest tyle różnych na rynku,że ciężko się zdecydować. Nie chce ich wymieniać znów za 5 lat, tylko, zeby były na dłużej.
  • 10.07, 16:22:26

~Lollek

Fakt to jest kłopotliwe, no i zależy czego szukasz, jak dobrej jakości i trwałości na lata to warto się nad tematem pochylić, Ja mam 2 okna od północy, od ogrodu zadrzewionego wymieniane ( 7 lat temu ) i dalej są jak nówki. A małżonka zażyczyła sobie jeszcze teraz okna, które z zewnątrz mają inny kolor a na zewnątrz inny, nie powiem, nie głupie to nawet.
  • iKobieta 12.07, 09:34:41

iKobieta

Jakiej marki masz te okna? Sąsiadka też 2 lata tamu wstawiła opexy czy jakoś tak i nie jest z nich zadowolona, a u nas bardzo stare i nieszczelna okna.
  • Okna - temat trudny i wymagający:-) Wiem bo przerabialiśmy to rok temu. Wybór firmy to była gehenna. Za to do jednego sensownego wniosku doszliśmy: lepiej dołożyć i zamontować coś porządnego niż przytanić. Okna są na lata... Musza nie tylko ładne, ale przede wszystkim mega trwałe i porządne, To nie buty, żeby reklamować po roku...
  • malaKobietka 21.07, 16:11:01

malaKobietka

~Lollek napisał(a):

Fakt to jest kłopotliwe, no i zależy czego szukasz, jak dobrej jakości i trwałości na lata to warto się nad tematem pochylić, Ja mam 2 okna od północy, od ogrodu zadrzewionego wymieniane ( 7 lat temu ) i dalej są jak nówki. A małżonka zażyczyła sobie jeszcze teraz okna, które z zewnątrz mają inny kolor a na zewnątrz inny, nie powiem, nie głupie to nawet.

Nie wiedziałam nawet, że tak można :) Ale to w sumie fajne rozwiązanie.
    Ale to wy wymieniacie teraz te ktore wygladają jak nówki? ;) Bo nie rozumiem.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu SQUTg