FORUM
O wszystkim

ogrzewanie na pellet

• 6.02, 23:05:51

~jankos123

zastanawiam się nad wymianą kotła i nad przejściem na pellet, wiem że sporo osób teraz wybiera pellet, pytanie tylko jak z kalkulacją kosztów, czy to prawda ze popiół z pelletu można używać jako nawóz?
  • erzecznikstelmet 11.02, 19:33:34

erzecznikstelmet

Witam! Jeżeli chcesz zdobyć pogląd na temat opalania pelletem to zachęcam do skorzystania z kalkulator kosztów, który znajduje się na stronie polishpellet.com/kalkulator_kosztow Co do drugiej części pytania to popiół po spaleniu pelletu można używać jako nawozu (wystarczy dosypać trochę wapna). Pellet to ekologiczny opał, który charakteryzuje się tzw. zerowa emisją CO2. Zachęcam do zakupu pelletu firmy Stelmet - Olimp oraz Lava. To certyfikowany pellet ze sprawdzonego źródła. Kupić go możesz w sklepie internetowym epellety.pl

Andrzej Wysocki
    eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet

• 13.02, 16:44:48

~rafalo11

To prawda u mnie taki popiół się nie marnuję z powodzeniem wykorzystuję go w swoim ogródku.
  • 16.02, 09:06:41

~Florek_51

Ja patrzę na pellet jako potencjalne antidotum na smog w naszym kraju tym bardziej, że paliwo to jest stosunkowo tanie i łatwe w kupnie więc spokojnie mogłoby zastąpić inne nieekologiczne źródła ciepła i energii.
  • 25.02, 09:06:49

~Japan M

Też tak uwazam to bardzo dobre rozwiązanie pod tym względem, ja kupuję swój pellet w Stelmecie.
  • 16.03, 11:28:32

~Poitr_P

Ogrzewanie pelletem jest przyjazne dla środowiska, portfela i dla nas samych. Za przemawia też dobra wydajność i łatwość zakupu także i drogą internetową. Moim sprawdzonym e-sklepem jest wwww.epellety.pl
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu kjjnh