MenStream.pl Forum Męski świat Podróże najwiekszy mankament podrozy?
FORUM
Podróże

najwiekszy mankament podrozy?

• 2.01.16, 16:07:44

~niefortunny

jaki wg was jest najwiekszy minus podrozowania?
    nie ukrywam,ze jestem smakoszem i bardzo cenie sobie dobre jedzenie. w trasie niestety losowo wybieram knajpy i nie zawsze jestem zadowolony z tego co dostaje. ostatnio juz 3 razy nacialem sie na tak prostym produkcie jakim jest pizza. nie rozumiem dlaczego ludzie otwieraja knajpy z wloskim jedzeniem, jak potrafia zawalic podstawowe danie tej kuchni... szkoda gadac
  • ale to nie tylko we wloskiej kuchni tak jest, rozne osoby otwieraja lokale i niestety nie kazdy zna sie na rzeczy. dlatego "szukajcie a znajdziecie", jak bedziesz kiedys w naszej pieknej stolicy i bedziesz mial ochote na dobra pizze to odwiedz enigme, ostatnio wyprobowalem i w ciagu tygodnia zagoscilem tam 3 razy, wiec naprawde jest ok!
  • 14.01.16, 09:37:31

~wodzireej

o prosze, enigmy widocznie wioda prym we wloskiej kuchni, bo ja z zonka bylem rowniez w enigmie, ale w Myślenicach i tez bylo bajecznie!
  • Drożyzna tworzona przez biura.
    Od roku już nigdzie nie latam przez biura podróży wolę wejść np na http://www.eloty.pl/litwa/wilno/
    i bezproblemów być w ciagu godziny w wilnie
  • 16.06, 13:27:22

~Olaffer

Dla mnie dużym mankamentem podróży jest czas oczekiwania aż zajedzie się na miejsce. Czyli czas podróży. Na szczęście zawsze zabieramy ze sobą lodówkę turystyczną ravanson, dzięki której cały czas mamy dostep do chłodnych napojów w samochodzie i do świeżej żywności.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu gu4Bd