MenStream.pl Forum Męski świat Motoryzacja Najlepszy warsztat w Krakowie
FORUM
Motoryzacja

Najlepszy warsztat w Krakowie

• 12.02, 14:38:20

~malinowy76

Który autoserwis w Krakowie jest waszym zdaniem najlepszy i dlaczego? Za niedługo będę musiał oddać do naprawy 3 auta firmowe a nie chcę żadnej fuszerki stąd pytanie ;)
  • Robert_Jeż 24.04, 12:29:43

Robert_Jeż

dobrze, że dodałeś "waszym zdaniem", bo w zasadzie określenie, który jest najlepszy graniczy z niemożliwością. :) ja poradziłbym Ci wizytę u Banachowicza - sam byłem kilka razy, naprawili co trzeba i niczego nie spieprzyli, więc na plus :)
  • 1.09, 14:37:34

~marcin339

Zdecydowanie najlepszą ofertę moim zdaniem dla flot w Krakowie ma Auto Serwis Wadowicka. Moje autka firmowe serwisujemy tylko tam. Regularne darmowe kontrole wszystkich samochodów na linii diagnostycznej ( sami o nich przypominają), przechowalnia opon, rabaty na części i rozbociznę no i fakturowanie raz w miesiącu. Sprawdź ich sobie.
  • Znam ten serwis ( Auto Serwis Wadowicka) co prawda nie robiłem u nich aut firmowych, tylko moje i żony, ale zawsze byłem zadowolony. Po pierwsze zawsze jak się podjedzie spawdzają auto na linii zupełnie za darmo, po drugie przed naprawą wyceniają koszty i nie ma niemiłych niespodzianek że kwota później się zmieni, poza tym sama naprawa zawsze na tip-top, i ceny ok. Domyślam się że klienci "firmowi" też są tak profesjonalnie traktowani:)
  • 11.09, 13:52:56

~Maciej80

w krakowie jest kilka serwisów godnych uwagi (sprawdziłem), ale moim zdaniem w ostatecznym rozrachunku zdecydowanie prym wiedzie www.twojmechanik.com, tj. wyzej wspomniany auto serwis wadowicka.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu jAESj