MenStream.pl Forum Męski świat Alkohole Najlepsze wina nie pochodzą ani z Włoch, ani z Francji
FORUM
Alkohole

Najlepsze wina nie pochodzą ani z Włoch, ani z Francji

Zobacz komentowany artykuł
  • 3.08.15, 14:33:41

~Antoni Braczjano

Kwestia gustu, tylko i nic więcej. Jeden powie, że z Włoch, drugi że z Francji, trzeci z Luksemburga. Gdzie jest złoty środek? No wszystkim nie da się dogodzić, ale dlatego mamy tak duży wybór, aby każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Ja mimo wszystko jestem wierny winą z Włoch (dekanter.pl/product/suavia/veneto/massifitti,suavia-22b1.xhtml) podejrzewam że to kwestia sentymentalna, ponieważ moja żona jest Włoszką. :)
  • mnie smakują jednak wina wiedeńskie
  • Ja lubie włoskie, chilijskie i portugalskie, wytrawne oczywiście
  • 27.12.15, 23:39:05

~SmakoszTomi

Tez lubie prtugalskie, najbardziej cenie sobie chyba czerwone wytrawne Duorum
    ale trudno dostępne i dość drogie u nas ( ok 90 zł za butelkę)
  • Gdzie ty tak drogo płacisz za te wina? Sprawdź sobie w sklepie WINEZJA - jak to to o czym myślę (Duorum Colheita ? rocznik 2013 kupisz za 80 zł a z karta klubowicza za 70 nawet
  • 20.01.16, 00:24:33

~SmakoszTomi

~Jodgar napisał(a):

Gdzie ty tak drogo płacisz za te wina? Sprawdź sobie w sklepie WINEZJA - jak to to o czym myślę (Duorum Colheita ? rocznik 2013 kupisz za 80 zł a z karta klubowicza za 70 nawet

no no no a o co chodzi z kartą klubowicza? znaczy że musze np co miesiąc coś u nich kupić?
  • Jak o Winezje chodzi to nie musisz kupować co miesiąc , inne zasady mają
    sprawdź w regulaminie albo w promocjach, jak sie zarejestrujesz masz ceny klubowe na 2 tyg, potem po zakupie czegoś przedłużają, jak komuś polecisz sklep- też masz. spr sobie
  • 1.02.16, 13:51:23

~SmakoszTomi

Dzięki za info, czytalem juz regulamin , teraz zreszta wyprzedaż mają dużą , nawet ponad połowe tańsze wina wiec czy ceny klubowe czy zwykłe to i tak fajne :) https://winezja.pl/wina/outlet
  • 14.06.16, 14:31:28

~MateuszPawełkiewicz

Wg mnie możecie znaleźć naprawdę dobre wina na Dekanter.pl
    Jak zadzwonicie nawet i spytacie co do obiadu Wam polecą to na pewno dobiorą takie wino, które bedzie górować w waszej kuchni. Potwierdzam!
  • zamawiałam w Wienzja rewelacyjne i nie takie drogie wina argentyńskie. W sklepach jakoś nie utafiłam takiego wyboru win jak na tej stronie https://winezja.pl/
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj trzeci znak kodu FYpMc