MenStream.pl Forum Męski świat O wszystkim Łysina to nie koniec świata!
FORUM
O wszystkim

Łysina to nie koniec świata!

Zobacz komentowany artykuł
  • 20.03, 12:37:17

~januszko

oj tam niby nie koniec świata. ale jednak większość z nas wolałaby te włosy mieć :P jeszcze kilka lat temu było gorzej ale teraz są już specyfiki które pomagają, np takie plastry co się na noc klei z dremastic. w ogóle nie kłopotliwe a działają.
  • 30.03, 20:35:36

~herberto

Zgadza się. Wystarczy popytać w aptece, co polecają na wypadające włosy, a na pewno znajdzie się coś fajnego. Mnie pani farmaceutka poleciła te plastry dermastic, które okazały się świetne. Przyklejałem je sobie na noc, co całkowicie zlikwidowało wypadanie włosów.
  • 12.04, 15:48:38

~Byledence

Wiadomo, że każdy facet zaczyna się martwić kiedy pojawia sie łysina, ale można z tym trochę walczyć i opóźnić ten proces. Mnie narzeczona kupiła w aptece plastry dermastic, dzięki którym przestały mi wypadać włosy. zdziwiłem się, ale to naprawdę zadziałało.
  • 28.04, 12:56:26

~Metylenm

No tak, niby lysina to nie koniec świata, ale każdemu facetowi odbiera pewność siebie. Ja kupiłem sobie w aptece plastry dermastic, do przyklejania na noc i zauwazylem, że włosy przestały mi w końcu wypadać. Mam nadzieje, że trochę ich też odrośnie.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj trzeci znak kodu 95vAj