MenStream.pl Forum Męski świat O wszystkim Łysina to nie koniec świata!
FORUM
O wszystkim

Łysina to nie koniec świata!

Zobacz komentowany artykuł
 • 20.03, 12:37:17

  ~januszko

  oj tam niby nie koniec świata. ale jednak większość z nas wolałaby te włosy mieć :P jeszcze kilka lat temu było gorzej ale teraz są już specyfiki które pomagają, np takie plastry co się na noc klei z dremastic. w ogóle nie kłopotliwe a działają.
 • 30.03, 20:35:36

  ~herberto

  Zgadza się. Wystarczy popytać w aptece, co polecają na wypadające włosy, a na pewno znajdzie się coś fajnego. Mnie pani farmaceutka poleciła te plastry dermastic, które okazały się świetne. Przyklejałem je sobie na noc, co całkowicie zlikwidowało wypadanie włosów.
 • 12.04, 15:48:38

  ~Byledence

  Wiadomo, że każdy facet zaczyna się martwić kiedy pojawia sie łysina, ale można z tym trochę walczyć i opóźnić ten proces. Mnie narzeczona kupiła w aptece plastry dermastic, dzięki którym przestały mi wypadać włosy. zdziwiłem się, ale to naprawdę zadziałało.
 • 28.04, 12:56:26

  ~Metylenm

  No tak, niby lysina to nie koniec świata, ale każdemu facetowi odbiera pewność siebie. Ja kupiłem sobie w aptece plastry dermastic, do przyklejania na noc i zauwazylem, że włosy przestały mi w końcu wypadać. Mam nadzieje, że trochę ich też odrośnie.
 • 16.06, 12:51:21

  ~Hyberek

  Wiadomo, że to nie koniec świata, choć każdemu z nas jest przykro z tego powodu. Mnie narzeczona kupiła plastry dermastic, które przyklejałem sobie na noc przez 8 tygodni. Zauważyłem, że wlosy się wzmocniły, przestały wypadać.
 • 24.08, 12:18:06

  ~zeusew

  Ja też zacząłem stosować kurację plastrami dermastic, o których mówicie. U mnie też świetnie się sprawdziły, a włosy są mocne i nie wypadają.
 • 18.10, 16:56:26

  ~grybmol

  Nie ma się co przejmować, bo zakola to normalna rzecz u większości facetów. Ja teraz ratuję się trochę plastrami dermastic i stosuję je już od kilku tygodni i zauważam pierwsze rezultaty. Zaczęły mi odrastać nowe włoski.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu jB3Cg