MenStream.pl Forum Męski świat Kobiety Kobiety zazdroszczą nam bycia mężczyzną?
FORUM
Kobiety

Kobiety zazdroszczą nam bycia mężczyzną?

Zobacz komentowany artykuł
 • Rzeczywiście, niejedna moja koleżanka wspominała, że bycie facetem byłoby lepsze. Ja sama z jednej strony mam dość menstruacyjnej zmory, a z drugiej... a z drugiej to moja kobiecość, którą jednak bardzo cenię. W chwilach słabości kobiety czasem chciałyby mieć męską siłę, jednak na co dzień nie mogą przecież patrzeć na beznadziejność licznych męskich nieusuwalnych wad.
 • Ale to rzeczywiście logiczne, że cała ta walka o równouprawnienie i parytety z zazdrości po prostu wynika. Choć z mojego punktu widzenia męski świat wcale nie jest specjalnie lepszy. Nie ma się chyba o co bić, drogie panie ;)
 • eee tam nic nie przebije sikania na stojąco!
 • MotoFreak 30.06.10, 13:46:31

  MotoFreak

  Dokładnie, przynajmniej w kolejce do toalety na imprezach / koncertach nie trzab stać :D
 • Niektóre zazdroszczą i to bardzo. Wpływ na to może mieć na przykład towarzystwo, w jakim dana osoba (w tym wypadku kobieta) przebywała kiedy była mała. Gdy byli to sami chłopcy to mogła z nimi bawić się wyłącznie w chłopięce zabawy itp.
 • Zawsze przebywałam w męskim towarzystwie i jest fajniejsze niż babskie. Mimo, że faceci są gorszymi plociuchami. Nigdy nie chciałabym być facetem, jestem szczęśliwa, że jestem kobietą, pomimo menstruacyjnych cykli. Możemy uwodzić, błyszczeć w towarzystwie, nie musimy się bić i dowodzić własnej odwagi, stawać do rywalizacji, bo to o nas rywalizują. Bycie kobietą jest super, szczególnie piękną.
 • faceci są głowami ale kobiety szyjami
  kobietki nie narzekajcie tylko kombinujcie
  a ja za nic bym nie oddała uroku kobiety(faceci oczu nie moga oderwać)
 • karolina3087 18.12.12, 14:12:50

  karolina3087

  Witam,
  Jestem studentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i przeprowadzam badania na temat wpływu porodu rodzinnego na seksualność mężczyzn. Interesuje mnie Wasza opinia Panowie, a konkretnie tych z Was, którzy uczestniczyli w porodzie rodzinnym. Proszę o rzetelne i uczciwe wypełnienie zamieszczonej poniżej ankiety ( jedynie 21 pytań zamkniętych). Jest ona w pełni anonimowa a wyniki posłużą mi do badań.Będę bardzo wdzięczna za wypełnienie jej i jednoczesną pomoc w prowadzeniu badań;)
  oto link: http://moje-ankiety.pl/respond-34670.html
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu 2fjna