MenStream.pl Forum Męski świat Kobiety Kobiety, które biją mężczyzn
FORUM
Kobiety

Kobiety, które biją mężczyzn

Zobacz komentowany artykuł
  • Mężczyźni jeśli szukają sobie niższych kobiet to mają zadatki psychopatyczne lub charakteropatie często utajone (spowodowane używkami typu alkohol lub narkotyki). Najlepiej partnerka, żeby była tego samego wzrostu! Jeśli kobieta wyczuje słabość mężczyzny to go zdominuje! Jeśli żona męża zaczyna atakować fizycznie czy psychicznie lub vice versa to natychmiast trzeba iść na Policję!
  • ~Gość 213.238.72.* napisał(a):
    Mężczyźni jeśli szukają sobie niższych kobiet to mają zadatki psychopatyczne (...)

Masz jakieś badania na poparcie swoich tez?

Jeżeli dochodzi do przemocy w domu, to agresor następnego dnia powinien zobaczyć swoje walizki za drzwiami - bez względu na to czy to kobieta czy mężczyzna.
  • "Agresja jako środek do zdobywania łączy się z tożsamością męską. Kobiety z kolei zachowują się ekspresyjnie, wyładowują swoje emocje." - i wszystko jasne, mezczyzni sa logiczni, kobiety chaotyczne ;)
  • Gdy mężczyzna odpowie przemocą fizyczną na to samo ze strony kobiety, to jest pożałowania godnym "damskim bokserem" czy racjonalnym fighterem?;)
  • degustator 25.08.10, 10:11:09

degustator

Ciekawy temat. Teoretycznie jeżeli kobieta nas pobije to nic się nie dzieje. Kobietom wszystko uchodzi płazem. A przecież wszyscy wiemy, że nie wszystkie kobiety są filigranowe i niektórych ręka też sporo waży.
  • „Mężczyźni jeśli szukają sobie niższych kobiet to mają zadatki psychopatyczne lub charakteropatie często utajone (spowodowane używkami typu alkohol lub narkotyki).” – To jest po prostu głupie. Tak samo można stwierdzić, że kobiety, które wiążą się z wyższymi od siebie mężczyznami są łatwiejsze itp. Twierdzenie to również nie ma sensu.
  • Jak teraz ciężko rozróżnić czy facet to facet czy baba a jeszcze media lansują jakieś metroseksualne zachowanie to ja się nie dziwię.
  • Ja sam mam taką agresorkę w domu :(. Znęca się psychicznie prowadząc gierki. Nie chce być szczera i normalna. Jak ją stempruje strzałem w papę zaraz jestem damski bokser a pocałujcie wy się wszystkie w kant dzyndzelka :)
  • facet ktory dostanie w ryj zasluzenie od laski i sie skarzy na to to ciota jest
  • ~Gość 77.222.244.* napisał(a):
    ~Gość 213.238.72.* napisał(a):
    Mężczyźni jeśli szukają sobie niższych kobiet to mają zadatki psychopatyczne (...)

Masz jakieś badania na poparcie swoich tez?

Jeżeli dochodzi do przemocy w domu, to agresor następnego dnia powinien zobaczyć swoje walizki za drzwiami - bez względu na to czy to kobieta czy mężczyzna.
    wzrost partnerów nie ma znaczenia -no chyba że komuś się ich wspólne zdjęcie nie podoba .Ale to prywatna sprawa obserwatora =).Natomiast to że wystawić za drzwi agresora to powinno być reguła w KONSTYTUCJI .
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu CFJ9k