MenStream.pl Forum Męski świat Alkohole Jasne pełne nie tuczy! Dziesięć rzeczy, których nie wiesz o piwie
FORUM
Alkohole

Jasne pełne nie tuczy! Dziesięć rzeczy, których nie wiesz o piwie

Zobacz komentowany artykuł
  • z tym bebnem to chyba autor nie trafil, prosze sobie sprawdzic jaki indeks glikemiczny ma maltoza, a potem nie pisac głupot
  • Ostanie badania naukowe ujawniły, że piwo zawiera żeńskie hormony.
    Eksperyment przeprowadzono na reprezentatywnej grupie 100 mężczyzn. Aby sprawdzić, czy rzeczywiście piwo zawiera żeńskie hormony, każdy z nich dostał 11 sztuk 0.5 litrowych butelek celem wprowadzenia ich zawartości do organizmu.Czas badania wynosił około 3 godzin.
    Oto wyniki eksperymentu:
    - u 75% stwierdzono zaburzenia myślenia i mowy,
    - 100% nie potrafiło prowadzić samochodu,
    - u 90% zauważono tendencje do tycia,
    - 80% wpadło w melancholię i wybuchało płaczem o byle głupstwo,
    - 75 % szukało pretekstu do kłótni przy byle okazji,
    - 80% chciało wydać pieniądze na byle co,
    - 75% trudno było zrozumieć
    - 95% musiało usiąść żeby się wysikać
  • "Piwo nie tuczy, bo nie ma tłuszczu" - węgle są głównym powodem przyrostu masy tłuszczowej. Lubię piwo, ale osobiście, muszę je rozcieńczać, bo jest dla mnie o wiele za słodkie. Poczytajcie trochę o podstawach diety Atkinsa. Jestem na niej od 5 lat i sprawdziłem ją na sobie.
  • ~Gość 87.204.23.* napisał(a):
    z tym bebnem to chyba autor nie trafil, prosze sobie sprawdzic jaki indeks glikemiczny ma maltoza, a potem nie pisac głupot

oj... a sprawdź ile jesteś w stanie wypić piwa i nie pisz głupot...
    majuszm
  • Jakby nie brał, w piwie z marketów jest sporo alkoholu, ostatnio nawet 9-10% w ok. 1/4 ilości wystawionych piw, a średnia dla przeciętnej puszki/butelki - to ok. 7%. Przeważnie, dorosłemu człowiekowi, który odczuwa pragnienie w ciągu przeciętnego dnia, wystarczy 250-330 ml napoju, stąd takie "granaty" dawniej były popularne w sklepach, a różne napoje energetyzujące, czy smakowe, bezalkoholowe, soczki w kartonikach - zaczynają się nawet od 100 ml, a normą są buteleczki szklana i plastikowe pojemności ok. 250-330 ml, na jednorazowy napitek. Jednak browary, w pogoni za zyskiem wymuszaja na klientach wypijanie piwek po 500ml, często są tez oferowane buteleczki po 0,65 i 0,7 litra, nawet i litrowe, także puszki. Szkoda wylac nadmiar piwka z puszki 0,5 litra, po zaspokojeniu pragnienia ilością 250-300 piwa - i niejako z musu dopijamy zbędnie, te pozostałe 250-170 ml piwka, ku radości browarków i na szkodę naszym brzuszkom, przekształcającym się w ciążowe ciężary u piwoszy...
  • 25.11.12, 14:23:42

~Wojtek.Be

Lubię piwo
  • 13.08.16, 08:38:05

~Tomasz2016

Ja piję piwko od 2002 roku prawie cały czas, ok 300 dni w roku, ale i trenuję po 3-4 razy w tygodniu. Co zobaczyłem.......Wypicie białka długo wchłaniającego się (Zawierają w składzie miclearną kazeinę, kazeinian wapnia, kazeinian sodu, albuminę jaja lub mieszanki z tymi białkami. Proteiny te powodują wolne uwalnianie aminokwasów do krwiobiegu, co skutkuje długotrwałym działaniem antykatabolicznym oraz długim utrzymaniem stanu anabolicznego organizmu) oraz BCAA (Aminokwasy rozgałęzione (ang. branched-chain amino acid, BCAA) – aminokwasy posiadające rozgałęziony boczny łańcuch alifatyczny. W grupie aminokwasów białkowych istnieją 3 spełniające ten warunek: leucyna, izoleucyna i walina. Stanowią one średnio 40% spożywanego dziennie białka). Efekt - brak brzucha a wręcz wyrzeźbiony gdyż alkohol dobrze odwodnia, brak głodu bo białko jest syte. Minusy - ciężko poczuć fazę, alkohol jakby nie działa a jeżeli nawet to nad wszystkim panujesz (trzeźwo myślisz) ...liczba wypitych piw od 19:00 do 24:00 ok 6-10. Pozdrawiam i polecam sprawdzenie dla wszystkich którzy kochają smak piwka a nie fazę po nim.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj trzeci znak kodu PRJzc