MenStream.pl Forum Męski świat Alkohole jaki alkohol na prezent
FORUM
Alkohole

jaki alkohol na prezent

• chcialbym swojemu znajomemu na urodziny sprawic fajny prezent i nie wiem co mu kupic. napewno chce zeby byl to alkohol bo on lubi takie rozne egzotyczne alkohole probowac. Co myslice ze bedize dobrym pomsylem?
  • jesli lubi taki wyszukany rodzaj alkoholu to moim zdaniem powinienes sie zastanowic na dtym czt by nie kupic czegos co jest mega eksklkuzywne np,. jakas dobra droga tequile?
  • Wódkę lubi większość, więc trudno o wpadkę np. Finlandia, Dębowa. To bedzie dobre rozwiazanie.
  • Metaxa byłaby według mnie idealna. Niezobowiązująca, da się wypić, a nie jest oklepana jak wódka
  • idz do takiego sklepu gdize jes togrom alkoholu i tam znajdziesz odpowiednie dla ciebie mozliwosci wyboru alkoholu :) sam tak kupowalem keidys tam whisky dla kolegi i obsluga mi dobrze dopasowala alkohol na moje potzreby
  • Nerwowy 21 5.11.13, 14:11:44

Nerwowy 21

Wydaje mi się że najlepszym alkoholem będzie Whisky... według mnie jest to trunek dla prawdziwych mężczyzn!!
  • 13.01.14, 08:40:16

~antekk30

żubrówka palona - aromatyczny, wykwintny no i dobry :)
  • 10.02.14, 14:08:10

~Lukasz2222

Alko zawsze jest spoko. Mnie w tamtym roku, w firmie dali 2 kraty zwierzyca!
  • whisky jest dosyc ekskluzywna i dlatego wg mnie idealnie nadaje sie na prezent. Dobrze sie sprawdza Grant's.
  • Whisky albo wino ale nic z promocji z marketu , cos dobrego i wyszukanego
    Ja kumplowi ostatnio kupiłem w prezencie zestaw win wytrawnych ( takie lubi) gdzie było 6 winek w super cenie, zaoszczędziłem prawie stówe, połowe zostawiłem z tego w domu na święta i wszyscy byli zadowoleni
    w sklepach winiarskich w necie można często dostać dobre wina w super cenach szczególnie jak sie kupuje w zestawach
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu tcMMg