MenStream.pl Forum Męski świat Alkohole jak pić żeby nie mieć kaca
FORUM
Alkohole

jak pić żeby nie mieć kaca

• jak pijecie żeby nie mieć kaca? żeby głowa nie pękała następnego dnia i żeby nie spędzać całego dnia w łóżku? czy nie mieszacie na przykład? czy mieszacie ale według określonej kolejności, np najpierw piwo póżniej wódka?
  • adamRocznik91 15.03.12, 13:03:42

adamRocznik91

ja staram się nie mieszać, jak piwo to piwo, jak coś mocnjeszego, to coś mocniejszego i tyle, najlepszy sposób!
  • Barnaba22 15.03.12, 15:21:36

Barnaba22

Pić z głową!! Nie pić na pusty żołądek!!
  • najlepiej nie mieszac alkoholu...
  • 2.05.15, 00:32:59

~tomek532

jak dla mnie niezawodny jest alcovit :D Jako studentowi zdarza mi się czasem imprezować i biorę alcovit od roku i nie pamiętam kiedy ostatnio miałem kaca. Tutaj jest podane dawkowanie jakie trzeba przyjąć w zależności od tego ile się pije http://www.alcovit.pl/alcovit.html Trzeba tylko pamiętać kiedy wziąć i problem z głowy
  • 2.06.15, 21:10:08

~MałyDuży

jak pije cytrynówkę to nie mam na drugi dzień kaca.
  • dokłądnie, nie mieszać alkoholu ale czasami się zwyczajnie nie da. Jeść, nie pić na pusty żoładek a na rano w razie W- 2kc :)
  • generalnie nie ma takiej możliwości, żeby nie mieć kaca. Wszystko zależy od tego jak dużo alkoholu wypijemy. Jeśli wypijemy go za dużo to kac murowany. Ale są też alkohole, które przyspieszają albo potęgują kaca. Na przykład słodkie alkohole. Czysta wódka jest pod tym względem najlepsza.
  • nie mieszać, moja metoda i się sprawdza
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu m7YPj