MenStream.pl Forum Męski świat Motoryzacja Jak doprowadzić auto do porządku na wiosnę?
FORUM
Motoryzacja

Jak doprowadzić auto do porządku na wiosnę?

• 31.03, 11:00:25

~Kartol

Jakie zabiegi przy samochodach na wiosnę wykonujecie? ja się na weekend chcę za jakąś większą robotę zabrać,a z reguły do mycia się ograniczałem i pomyślałem że może coś więcej o auto zadbam, więc wszystkie wskazówki motofanów wskazane
  • 31.03, 13:32:55

~Aderekot

ja nie mam jakiegoś mega bzika ale lubię sobie o auto zadbać, jeżeli chodzi o większe porządki na wiosnę to ja stawiam na woskowanie no i doczyszczanie felg solidne, kosmetyków na rynku cała masa więc na pewno sobie coś wybierzesz sensownego, ja na k2 działam, cenowo i jakościowo dobra półka i szczególnie ten wosk proton teraz z gold serii bardzo ładne efekty daje, na ich yt tez możsesz zobaczyć
  • 31.03, 17:08:34

~MarekSurmik

nie, ja jednak tylko przy myciu pozostaje, chyba za leniwy trochę w tym względzie jednak jestem, a na wiosnę opony póki co wymieniłem, w sieci na logistykaopon bardzo sensownie cenowo zakup wypadł, a do tego wiadomo, dostawa do domu więc w sumie nie musiałem się długo zastanawiać tylko parę kliknięć i po kłopocie
  • 6.04, 21:43:10

~maracoko

Na pewno konkretne woskowanie i nowe oponki z nowymi felgami. Takie plany mam:) Póki co etap pierwszy woskowanie- tutaj zdecydowanie k2 Proton i jazda z tematem. Co roku ten sam kosmetyk bo najlepszy połysk moim zdaniem daje. A oponki i felgi mogą jeszcze poczekać bo póki co nie mogę się zdecydować :P
  • 19.04, 18:06:13

~frustratmobil

Generalnie to wszystko pasuje odświeżyć na wiosnę. Ja zawsze zaczynam od wewnątrz a dopiero potem jak już wiem, dłużej będzie ładna pogoda to idę dalej. Póki co porządnie wyczyściłem deskę rozdzielczą. Fajnie się tutaj sprawdza K2 polo cockpit. Normalną szmatką i wodą nigdy nie wydobędziemy tyle koloru z deski co tym cudeńkiem :) pozdro
  • Robert_Jeż 24.04, 12:25:47

Robert_Jeż

nie wiem, ja do tej pory fundowałem mojej tylko mycie i wymianę co niektórych mniej estetycznych elementów. nie należę do zwolenników wywalania kasy na hiper super wysokiej jakości środki czyszczące
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj trzeci znak kodu HvUde