FORUM
O wszystkim

jak czyscic zaluzje??

• Idzie wiosna a z nią czas porządków:)mi niedawno zamontowali niezdejmowanie zaluzje metalowe, wiecie moze czym najlepiej je wyczyscic? prosze o pomoc
  • z tego co wiem sa takie specjalne szczotki do czyszczenia zaluzji, mozna bez problemu je wszedzie kupic...
  • zaluzje czysci moja zona wiec nie wiem za bardzo jak ona to robi ale ma do tego taka specialna szczotke chyba z tego co widzialem do czyszczenia zaluzji bez ich demontazu :) warto zakupic takie gadzety po wtedy latwiej sie pracuje :)
  • wodny_waz 23.04.13, 12:29:49

wodny_waz

do zaluzj isa tez takie parowe czysciki, nie wiem jak sie todokladnie nazywa ale widzialem takie w intenecie i w telewizji kedys wiec moze czyms takim? nie znam sie bo sprzataniem w domu zajmuje sie moja zona ;)
  • sexiplexi 24.04.13, 09:41:23

sexiplexi

ej hehe teraz sobie uswiadomilem ze ja nigdy nie czyscilem zaluzji bo nie widzialem takie jpotrzeby zadnej :) owszem przecieralem je szmatka mokra ale tak naprawde tylko tyle, zadnego wieskzego czysczenia nie robilem bo nie uwazlaem tego za potrzebne
  • koless ty chcesz to czyzscic? przeciez sie nie znasz. zepsujesz jeszcze i co bedzie? zostaw to swjej kobiecie bo ona napewno wie jak to wyczyscici zeby bylo ok ok wiec nie martw sie tym na zapas :)
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu 8p4Jj