FORUM
Podróże

HOTEL NAD MORZEM

• 10.03.16, 09:04:09

~KubaSroka

Panowie, zna ktoś jakiś godny polecenia hotel nad morzem? Zalezy mi, żeby standard był dość wysoki... Z góry dzięki za pomoc!
  • Mateusz_Cz 11.03.16, 19:59:09

Mateusz_Cz

zależy czego szukasz. Ja od lat jeżdżę do zachodnipomorskiego i wybierram hotel pod typ wypadu. Jeśli masz zamiar się pobawić to polecam Unitral w Mielnie, jeśli wypad z rodziną to Dźwirzyno i Senator. W ogóle powinieneś zajrzeć na stronę hoteli nadmorskich, tam masz 3 hotele, wszystkie 4* więc tak jak szukasz z wysokim standardem - www.hotelenadmorskie.pl
  • Ja z moją narzeczoną byliśmy ostatnio w Unitral w Mielnie. Standard naprawde super, a moja ukochana najbardziej zadowolona była ze spa. Powiem wam, że nawet ja się dałem namówić i ku mojemu zaskoczeniu naprawde mi sie podobalo :D
  • Jeżeli szukasz hotelu o wysokim standardzie nad morzem, to koniecznie sprawdź ofertę Grand Lubicza w Ustce: http://www.grandlubicz.pl/ . Bardzo elegancki hotel, wygodne i czyste, duże pokoje, pyszne jedzenie i mnóstwo atrakcji dla gości. Jak dla mnie numer jeden :)
  • 6.10.16, 22:07:17

~marcin65

No, Unitral w Mielnie jest naprawde ekstra. Dużo znajomych mi polecało i faktycznie, fajne miejsce na nocleg i na wieczorny relaks, bo mają spa :)
  • 8.10.16, 14:59:51

~Karollo37

ja za Mielnem jakoś nie przepadam, jak dla mnie za studenckie tam klimaty trochę, dużo bardziej wolę Ustkę, szczególnie dobrze bawiliśmy się w http://www.hotel-lubicz.pl/ i wygląda na to, że pozostanie on naszym stałym miejscem, byliśmy akurat z dzieciakami więc to jakie dla nich są warunki też było dla nas bardzo ważne, ale zarówno standard, jak i przygotowanie na przyjęcie najmłodszych gości stoją na najwyższym poziomie
  • 10.11.16, 22:04:52

~karoll90

Dokładnie, jeżeli szukasz hotelu w wyższym standardzie nad naszym morzem to koniecznie wybierz się do Ustki, do Grand Lubicza. Bardzo elegancki hotel, wszystko tam jest dopięte na ostatni guzik. Jedzenie też pierwsza klasa.
  • Bardzo dobry standard jest w hotelu Unitral w MIelnie. Rewelacyjne miejsce, pokoje czyściutkie i zadbane, a jedzenie pycha. No i do tego mają cudowne wręcz spa. Oj, można się zrelaksować :)
  • 14.12.16, 00:57:31

~zbyszek84

Ja bardzo lubię Grand Lubicz w Ustce jeśli chodzi o wysokie standardy. Jako że jeżdzę na wakacje z dzieciakami, to zwracam szczególną uwagę na kwestie wygody itp itd. A tam wszystko naprawdę super działa, i cały system ułatwień i różnych atrakcji dla najmłodszych robi wrażenie.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj trzeci znak kodu sc6sh