MenStream.pl Forum Męski świat Kobiety gdzie zabrac dziewczyne na randke??
FORUM
Kobiety

gdzie zabrac dziewczyne na randke??

• Chcialbym zabrac swoja dziewczyne na jakas niekonwencjonalna randke, nie wiem jednak gdzie...co mozecie mi polecic?
  • Do kina na komedię romantyczną a następnie do jakiejś restauracji na kolację bądź do kawiarni. Co o tym myslisz?
  • Wez ja do kawiarni postaw jej kawe zaproponuj jej ciasto. Potem zapros ja na dobry film do kina. Nastepnie na kolacje przy swiecach przy dobrej plycie. No i na koncu spacer dlugi
  • komputronik 3.12.13, 13:35:36

komputronik

no prosze cie jestes doroslu i masz swoje pomysly przeceiz a nie musizs sie posilkowac internetm by dobrze i odpowiednio znalesc to miejsce gdzie chesz z nia wyjsc.... no takie moje zdanie
  • szczekoscisk 4.12.13, 13:42:23

szczekoscisk

zabierz ja do miejsca gdzie nie byla jeszcze to beda dla niej nowe doswiwdczenia i nowe przezycia wiec napewno sie uceyszy mega z tego :) a czasem wystarcza male drobne gesyt aby sie uceiszyla
  • ja bym ja na twom miejscu zabral w miejsce gdzie jescze nie byla i gdzie moglaby sie milo poczuc. moze to byc np, fajna knajpka albo cos podobnego albo np jakas zagraniczna wycieczka??
  • 16.11.16, 23:48:55

~moniaa90

A skąd jesteś? Bo jak z Warszawy, to znam tam super klimatyczne miejsce - Salto na wilczej. Ja je uwielbiam i często chodzimy tam z chłopakiem na randki :)
  • damian171 13.01, 12:05:07

damian171

Ja bym ją wziął do jakiegoś starego, kameralnego kina, nie takiej masowej sieciówki na jakąś najnowszą komedię romantyczną, tylko na coś klasycznego, często są takie wieczory z klasyką w kinach studyjnych, na pewno znajdzie się coś odpowiedniego, nawet niekoniecznie film romantyczny.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu q3QPd