MenStream.pl Forum Męski świat Podróże gdzie wyjechac na sylwestra?
FORUM
Podróże

gdzie wyjechac na sylwestra?

• mam ochote gdizes z dziewczyna wyjechac na sylwestra i zastanwiam sie jaka opcja jest najlepsza na taki wyjazd. co mozecie mi poradzic i gdzie szukac opcji wyjazdu/
  • Pan_z_wami 4.11.13, 14:13:57

Pan_z_wami

jak chcesz zminimalizoac koszty to poszukaj czegos co masz blisko i mozesz tam spokojnie zrobic impreze i milo spedzic czas. do 100km to jeszcze tanio bardzo jest moim zdaniem na wyjazd
  • kazdy wyjazd to musi sie liczyc z tym ze musisz naprawde duzo kasy wydać na coś takiego, moim zdaniem szukaj cos tanim kosztem i nisko budżetowym gdzie nie wydasz kupe kasy
  • Ja się muszę pochwalić , zę w tym roku poszalałem i kupiłem sobie na sylwestra wycieczkę zagraniczną !! Być może będzie to dla mnie najlepszy wypad wszech czasów!!
  • 14.12.16, 01:01:05

~leszekk8

A my jedziemy z żoną do Ustki,a konkretniej, to sylwestra będziemy spędzali w hotelu Grand Lubicz: http://www.grandlubicz.pl/. Byliśmy tam w zeszłym roku na wakacjach i było naprawdę super, także teraz mam pewność że na pewno się nie zawiedziemy i tym razem :)
  • 15.12.16, 21:13:27

~Agurolla

W tym roku bardzo fajnego Sylwestra ma zorganizować hotel Verde Montana w Kudowej Zdrój. Byliśmy tam w tamtym roku i zabawa była przednia! W tym roku ponownie się wybieramy i również liczymy na udana zabawę :)
  • 17.12.16, 17:00:52

~karmanon

My nad morze się wybieramy, mają w http://www.hotel-lubicz.pl/ Sylwestra z motywem przewodnim ojca chrzestnego więc na pewno to będzie bardzo stylowa impreza i może nawet dam się namówić żonie na smoking :) a że generalnie cały pobyt trwa 3 dni to będziemy mogli pobyć trochę razem i odpocząć od pracy bo jak się jednak spędza wolne w domu to wiadomo, że w końcu każdy się zabiera jakoś do obowiązków bo ma wyrzuty sumienia, a na wyjeździe można myśleć tylko o relaksie
  • 27.12.16, 15:47:49

~Narazachim

Zależy jak chcesz spędzić tego Sylwestra. Domówka, czy bal? Ja wybieram się z żoną do Kudowej Zdrój, na bal do hotelu Verde Montana. Organizują w tym roku Sylwestra w gorących rytmach samby!
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu n98cd