MenStream.pl Forum Męski świat Audio gdzie sprzedac gitare elektryczna
FORUM
Audio

gdzie sprzedac gitare elektryczna

• mam nieuzywana juz gitare elektryczna ktora chcialbym gdzies sprzedac tylko nie bardzo wie mgdzie bo na allegro wisiala juz przez jaksi czas i zero opcji zaintersowania ;/ doradzccie mi cos
  • sproboj zapytac w sklepie ze sprzetem takim jak ibnstumenty muzyczne, bardzo czesto ludzie tam wystawiaja w komis takie sprzety i mozesz sobei spokojnie tam wystawic i miec z glowy priobelm sprzedazy gitary
  • Jeszcze masz inne serwisy, gdzie możesz ją gitarę elektryczną, na przykład na tablicy, albo na gumtree!! Opcji jest dużo wystarczy się rozejrzeć... a jeżeli tam nie znajdziesz tam chętnego to poszukaj jakieś forum, tam często są giełdy...
  • ten_co_nie_jedono_widzial 22.11.13, 12:21:59

ten_co_nie_jedo…

jesli nei bylo zaintersowania to moze wina lezy po stornie zle skonstuowanego ogloszenia badz zbyt wysokiej ceny wywolawczej? sam nie wiem jedno z tych napewno bylo za to odpowiedzialne
  • ja swoja gitare jak mialem sprzedalem odazu na allegro, alegro ma to do siebie ze jak masz np cene za nia 2000zł i nie zejdzie to obniz o 100zł i pewnie pare dni potem znajdziesz nabywce
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu 6nVvh